ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50017

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 101 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: xxxfaxkp

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Eliška Vysloužilová: Tarotový výklad na marec
@ veštenie -> tarot     3.3. 13, 03:24

Všeobecné tendencie: Pustovník, Veža, Spravodlivosť

Tento mesiac bude veľmi zvláštny, to čo sa teraz stane, vyplynie na povrch v celej sile na rozhraní znamení Panny a Váh. Môžeme hovoriť o nečakaných a veľmi dynamických udalostiach. V druhej tretine mesiaca môže dôjsť k prudkým zmenám, vidím to ako náhle oteplenie, ale aj povodne (a to sa netýka len našej krajiny) a následne značné zosuvy pôdy. Zem sa však bude triasť tiež. To, čo sa bude diať po prebudení sa prírody nás bude stretávať aj v každodennom živote. Od polovice marca treba zvýšiť sebakontrolu, ale hlavne v jeho posledných dňoch. Vidím to celé ako snahu o dosiahnutie rovnováhy a mnohé nečakané udalosti nemusia mať negatívny náboj. Celú marcovú atmosféru by som prirovnala k terapii šokmi. Najviac bude marec náročný na počasie a vyžiada si mnohé bezpečnostné opatrenia. Všetko, čo sme zabudli alebo prehliadli, sa nám pripomenie. Rozhodné a múdre konanie ale prinesie rovnováhu. V marci môžeme zaznamenať menšie výpadky mobilných sietí, objavia sa ešte meteority, ale netreba hneď pri živelných pohromách myslieť na armagedon, pôjde len o zodvihnutý prst, nezanedbávať svoje povinnosti.


Politická scéna: Veľkňaz, Diabol, Svet

Všetko sa bude točiť okolo náboženstva, napokon ako sme o tom hovorili v januári. Na Slovensku sa rozbehne mašinéria okolo jedného duchovného a nie je vylúčené, že získa v budúcnosti vysoký post. Spojenie kariet Veľkňaz a Diabol hovorí o náboženskom fanatizme, silnej náboženskej ideológii. I o tom, že niektoré záležitosti, ktoré sa v cirkvi utajovali, sa dostanú na svetlo. Vášne v parlamente budú veľké, vedúce temer k bitke. Hovoriť sa bude o rómskej komunite, národnostných veciach a o cirkvi. Hovoriť sa bude o pôde a dedičstve.


Ekonomika, peniaze: Milenci, Rovnováha, Obesenec

Z finančného pohľadu ide o veľmi rozkolísaný mesiac, ešte že sú Slováci vo väčšine skromní, v okolitých krajinách si budú zvykať ťažšie. Karty hovoria, že tento mesiac by sme si nemali brať pôžičky, ale naučiť sa šetriť. Nedajte na reklamy a naozaj zvažujte, či je pôžička jediným možným východiskom! Bolo by dobré vrátiť sa do myslenia našich predkov, ktorí si peniaze vždy rozdelili tak, aby si z nich vedeli aj nejakú korunu odložiť. Súvisí to aj s našim jedálničkom. Karta striedmosti v podstate varuje aj tých, ktorí netrpia nedostatkom, že ak začnú v tomto mesiaci míňať, koncom roka nedopadnú dobre. V máji sa podľa kariet udejú vážne záležitosti, ktoré budú mať dohru koncom roka a mali by sme byť na to pripravení. Nádej pre zadĺžených by mal priniesť nový zákon riešiaci tieto veci. Žiaľ, nie je vylúčené, že v niektorých oblastiach Slovenska sa objaví aj hlad, práve v súvislosti s počasím, ale pomôže solidarita ostatných.


Zdravie: Koleso osudu

Túto kartu sme mali aj v januári. Predpovedať nemôžeme, lebo karta hovorí o tom, že zdravie máme vo vlastných rukách. Pripomína, že šťastní budeme vtedy, ak si splníme sny, ktoré sme mali ako desaťroční. Karta samotná symbolizuje žalúdok, a teda venujme zvýšenú staroslivosť kvalite i príprave jedla. Variť a jesť musíme v pokoji, bez stresu, každé sústo dôkladne rozžuvať, zamerať sa musíme na striedmu stravu, ktorá nezaťaží žalúdok.


Láska: Mág, Voz, Cisárovná

Veľmi dynamické a pozitívne karty s množstvom novej energie. Ženy by mali skrášliť domovy, aby sa v nich muži dobre cítili. Pouvažujte o jarných farbách, teplej žltej a zelenej. Ak ženy urobia všetko preto, aby bývanie bolo krajšie, láska im rozkvitne. Mág nás poúča, že ústa máme na to, aby sme hovorili. Ak teda niekoho ľúbime, povedzme mu to. Milá komunikácia dokáže zázraky a nastal ideálny čas na vyznanie lásky. Vidím to vo všeobecnosti na zlepšenie jestvujúcich vzťahov. Nové, ktoré vzniknú, budú perspektívne. Ak však cítite, že v doterajšom vzťahu vám to nefunguje, ukončite ho teraz. Rozchod prebehne v pokoji.


kontakt: +421 948 104 689
 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 11826   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE