ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53423

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 55 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: hgtpmegtag

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Január z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     8.1. 13, 04:52

Všeobecné tendencie: Mág, Milenci, Veľkňaz

Mali by sme si v prvom rade povedať, čo chceme najbližších päť rokov robiť. Január podľa vytiahnutých kariet mi napovedá, že by sme mali rozmýšľať najmä o vzťahoch s najbližšími. Napríklad ako by sa mohli zmeniť k lepšiemu vzťahy v rodine. Čo urobíme pre zlepšenie komunikácie. Ďalej, keďže druhú rovinu, ktorú v januári vidím je učenie sa, bude dobré, ak sa zamyslíme nad svojím vzdelávaním sa. Čo môžeme preň urobiť? Január je dobrý na rozhodnutie sa, akou cestou sa vydáme. Stojíme na križovatke a akoby sme sa rozhodovali, či pôjdeme cestou egoizmu alebo sa vydáme na cestu zmúdrenia, konania dobra. Január je spojený s poznávaním. Využime to, choďme na vychádzky do prírody, učme sa poznávať stromy, navštívme výstavy, či iné kultúrne podujatia. Z poznávania budeme mať radosť. Mág nám radí rozhodnúť sa a múdro konať, či už je to v láske, v kariére, ale aj v iných veciach. Najsilnejšie mi z kariet rezonuje slovo viera. Pre ďalšie roky bude dobré, ak si tento vzťah pre pokoj duše vyriešime. Tápanie by sme v najbližších rokoch ťažko znášali.


Politická scéna: Spravodlivosť, Veľkňažka, Hviezda.

Vytiahli sme až dve ochranné tarotové karty, ktoré dajú požehnanie veciam, ktoré sa udejú. Mala by vzniknúť dohoda s južne položenou krajinou, ktorá spočiatku politikov rozdelí. Vidím tu nejasnosti, nepevnosť, ale koncom mesiaca – okolo 21.1., akoby z noci do rána nájdu riešenie, s ktorým budú súhlasiť oba tábory. Novinári odhalia zákulisné praktiky v súvislosti pravdepodobne s nejakým tendrom a jeden z politikov za to bude musieť odísť.


Zdravie: Koleso osudu

Klasický výklad nemôžem urobiť, táto karta hovorí o tom, že každý z nás nesie zodpovednosť za svoje zdravie. Karta poukazuje na žalúdok, pre dobré fungovanie ktorého by sme mali urobiť maximum. Dávať si pozor na to, čo jeme a ako jeme. Nejesť nikdy keď sme v strese. Naučiť sa dôkladne stravu rozžuvať, organizmus neprekyslovať. Jesť síce to čo máme radi, ale vždy s mierou.

Koleso osudu akoby nás viedlo do minulosti, do čias, keď sme mali desať rokov. Skúste si spomenúť, čo ste vtedy najradšej jedli a uvarte si to.


Peniaze, ekonomika: Božie súdy, Vladár, Voz

Začne obdobie, kedy sa bude musieť začať v otázkach financií a ekonomiky hovoriť pravda. Mladý muž vo vláde urobí perfektnú analýzu, ktorá prinesie do ekonomiky stabilitu. Bude sa hovoriť o poľnohospodárstve, hlavne o podmienkach dovozu potravín. Januárové zmluvy stabilizujú trh v apríli. Slovensko pôjde správnym smerom. Spojí sa aj z ČR a cez túto krajinu aj so Švajčiarskom. Uzatvoria sa dobré dohody s Ruskom. Chod ekonomiky pôjde pod prísnym režimom, disciplínou. Nebude to ľahké, ale pre Slovensko ani zlé, zaznamenáme posun dopredu. Ľudia sa budú orientovať na kúpu nemovitostí a investície do kovov. S kovmi bude súvisieť aj rozvoj našej ekonomiky. Bude sa uvažovať aj o akejsi „paralelnej“ mene k euru. V ČR novozvolený prezident nebude vo funkcii dlho. Vystrieda ho druhý, veľmi naklonený k tesnej spolupráci s našou krajinou.


Láska, vzťahy: Blázon, Smrť, Mesiac

Neriešte v januári partnerské vzťahy. Prijmite moju radu a vystríhajte sa alkoholu, pretože by ste sa mohli dostať do extrémnych situácií hraničiacich s hrubým násilím končiacim fatálne. K otváraniu starých vecí sa nevracajte, komunikácia by nielen k ničomu neviedla, ale veľmi negatívne by pôsobila na duševné zdravie. To čo sa udialo už nezmeníte a otvárať boľačky sa nevypláca, viedlo by to len k hlbokým depresiám. Je čas odpustiť si. Ak sa rozhodnete, môžete sa vydať na svoju vlastnú cestu a to, čo vás ťaží odložiť, ale ešte raz zdôrazním, minulosť neriešte.


kontakt: +421 948 104 689


pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 12408   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE