ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53423

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 54 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: hgtpmegtag

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Eliška Vysloužilová: Tarot na jednotlivé dni 15. - 26. decembra 2012
@ veštenie -> tarot     9.12. 12, 05:10

15.12.  •  Slnko, 6 kalichov, 4 disky
Pekný deň, vianočná atmosféra, veľmi pozitívny čas, radosť. Šťastie, chvíle strávené s rodinou.

16.12.  •  Milenci, Princ pohárov, Princezná diskov
Tento deň praje stretnutiam, najmä mladých ľudí, ale aj nakupovaniu, pozor niekedy bezhlavému. Ľudia sa začnú výrazne deliť na tých, čo veria správam o konci sveta a tých, čo sú k týmto informáciám skeptickí. Okolo tejto fámy vznikne veľa vtipov a očarí jedna pieseň.

17.12.  •  Voz, žezlová, 3 disky
Výrazne sa darí novým začiatkom. Je to mimoriadne šťastný deň vhodný aj na zmeny. Objaví sa aj nezvyčajný úkaz na oblohe.

18.12.  •  Sila, 4-žezlová, 10 diskov
Opäť krásny deň naplnený družnosťou. Trošku si treba chrániť peňaženku, lebo budeme ochotní veľa utrácať za darčeky. V tento deň mimoriadne pekné veci kúpime, ak sa budeme orientovať na módu, dizajn, umenie.

19.12.  •  Velekňaz, Kráľ diskov, 2 disky
Prvá karta hovorí o poriadku, morálke a duchovnom vývoji. Veľa ľudí navštívi kostol a do popredia sa dostane viera. Tento deň je požehnaný, radím ľuďom, aby odpustili svojim nepriateľom alebo tým, ktorí im ublížili a vyzbrojili sa súcitom. Mnohé vyslovené želania budú splnené.

20.12.  •  Mág, Kráľ pohárov, Eso mincí
Veľmi silná zostava kariet. V každom človeku bude veľa dobra. Mág hovorí o novom začiatku, o sebauvedomení, originalite a tvorivosti. Je tu však aj ovplyvňovanie druhých. Môžeme očakávať zaujímavé informácie, bude sa hovoriť aj o mimozemských formách života, eventuálne civilizáciách z pohľadu vedy. Zvýšené silové pôsobenie zeme sa objaví v Japonsku, v Južnej Amerike, v oblasti pyramíd. Keďže Mág je o nových začiatkoch, tie nás budú čakať aj v osobnom živote. Láska a pochopenie je to, čo dostaneme do nového štartu.

21.12.  •  Obesenec, Princ diskov, Kráľovná pohárov
Prvá tarotová karta nám hovorí, že v tento deň je čas na plánovanie a nie na realizáciu. Máme sa pohybovať v oblasti duchovna. Hovorí aj o veľkom tajomstve, ktoré však nemožno odkrývať násilím. Prídeme k nemu vlastným poznaním. Obesenec hovorí o zmene myslenia a zmene životného štýlu. Katastrofický koniec sveta nenastane.

22.12.  •  Veľkňažka, 3 poháre, Princezná žezla 
Mnohé tajomstvá sa odhalia. Pravdepodobne aj cirkev prinesie niektoré odhalené proroctvá. V tento deň sa bude klásť dôraz na morálku. Ľudia sa tešia na Vianoce, majú dostatok energie a výborne pracuje intuícia.

23.12.  •  Mesiac, 8 pohárov, 2 meče
Deň naplnený emóciami a nie je vylúčený sklon ku panike. Môže nastať aj rabovanie a v tento deň aj výpadok elektrickej energie, ale nepôjde o nič mimoriadne. Ak sa tak stane, je čas na posedenie pri dobrom čaji. Radím vyvarovať sa alkoholu. Môžu sa objaviť falošní vizionári, nenechajte sa oklamať. Prvá karta zvyšuje možnosť podvodov a nehôd.

24.12.  •  Pustovník, 7 pohárov, 8 mečov
Je to čas stíšenia sa, sebareflexie, meditácií a modlitieb. Pozor na hádky a akúkoľvek prudkosť. Viac budú uznávané tradičné hodnoty ako trblietavé pozlátka. Buďte diskrétni a zdržanliví. Návštevy radšej odložte na neskorší čas.

25.12.  •  Cisár, Princezná mečov, 6 mečov
Je to deň, kedy prichádza po emocionálnych dňoch stabilita. To však nevylučuje, že neprispôsobiví obyvatelia sa začnú správať veľmi rušivo a nie je vylúčený zásah v uniformách. Veľa sa bude hovoriť o peniazoch a ekonomike.

26.12.  •  Hviezda, Princ mečov, Kráľ mečov
Čakajú nás nebeské úkazy. Zasa sa bude hovoriť o mimozemských civilizáciách, ale tentokrát vzniknú alebo budú verejnosti ponúknuté rôzne nepravdivé konšpiračné teórie. Radosť, veselosť, veci sa dávajú do poriadku. Pravdepodobne sa zasa objavia problémy s elektrikou a budú sa riešiť vodnárske záležitosti, ako počítače, UFO a letecká doprava. Hrozia havárie.


Kontakt: +421 948 104 689

spracovala : kb

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 14034   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE