ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53885

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 80 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Awmybiteta

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Zvláštny výklad tarotu na december Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     27.11. 12, 03:52

Výklad na december je trocha netradičný a vopred musím upozorniť, že som Eliške po zamiešaní kariet nepozornosťou podala obrátený balíček, takže tarotové karty vyšli viac menej v reverze. Eliška iba podotkla, že tak to malo byť. Dohodli sme sa, že ak budeme mať dostatok času, v polovici decembra urobíme ešte jeden výklad – po jednotlivých dňoch - až do Nového roku.

Celková atmosféra: v reverze Veža, Mesiac, Slnko

December nebude ľahký. Sú znásobené emócie, karty varujú pred panikou a šírením klamstiev. Niektorí ľudia sa budú pokúšať rozpútať hystériu. Podľahnutie znamená vydať sa napospas chaosu. Treba si uvedomiť, že ide o nepokoj, ktorý symbolizujú aj planéty. Vidím tu poškodený Urán, čo znamená zvýšený počet havárií, ale aj zlyhanie počítačových sietí, výpadok elektrického prúdu. Ide však o krátkodobé výpadky na šesť,  maximálne dvadsať hodín. Nie je to ale dôvod k panike. Skôr si myslím, že ľudia ako by boli sklamaní, že sa nič vážne nestalo. Paniku skôr vidím v panelákoch a všade tam, kde je väčší počet ľudí, pravdepodobne sa manipulácii bude dariť tam, kde je „dav“. Vyhnite sa mu. Radím nepoužívať žiadne drogy a ani alkohol, lebo psychické vypätie bude u slabších jednotlivcov značné. Prosím, nedávajte si do hlavy katastrofické scenáre a aj nepríjemnosti riešte z nadhľadu a nie z pozície emócií. Nulový galaktický bod neexistuje, je to termín, ktorý nič nehovorí a vznikol len v hlavách ľudí uvažujúcich za každú cenu o konci sveta.

Obdobie pred Vianocami: v reverze Spravodlivosť, Veľkňaz, Blázon

Budú to asi nezabudnuteľné sviatky. Urobte si poriadok čím skôr, lebo prichádzajú hektické dni. Akosi bude chýbať trpezlivosť. Podľa kariet nás čakajú dni bláznov. Ak začnú ľudia meditovať, rozjímať, alebo sa modliť, upokoja sa vo svojom vnútri a pochopia, že sa vlastne nič nedeje a celé obdobie by mohli vnímať ako veľmi duchovné. Ak ale budú silne podliehať vonkajším vplyvom, môžu sa stať nekritickí, podráždení a konfrontační. Rôznych takzvaných „spasiteľov“ bude veľa, ale rozdiel medzi nimi a bláznami nebude žiadny. Spravodlivosť v reverze, to sú podvody, dávajte si na ne pozor počas predvianočných dní. Trávte radšej čas na prechádzkach v prírode ako v obchodných centrách. Možno uvidíme zaujímavé prírodné úkazy na oblohe, možno sa rozhodneme pozorovať zvieratá. Jediné čo by sme však mali hľadať, je psychická rovnováha.

Zdravie: Obesenec, Božie súdy, /v reverze/ Panovník

Možný zvýšený počet úrazov a nehôd. Pozor na agresivitu. Aj skupín ľudí. Karty hovoria aj o násilí. Vidím tu kulmináciu onkologických ochorení. Chorým sa ale ich stav nezhorší. Radím starať sa o svoje telo aj dušu. Pozor na depresie a aj iné psychické ochorenia. Psychiatri sa na nedostatok práce určite sťažovať nebudú. Najviac pomôže súdržnosť v rodine a budujte si pocit zázemia. Najhoršie dopadnú rýchle, nepremyslené akcie. Robte všetko s rozvahou a hlavne nedajte sa vyprovokovať k tomu, čo ani sami nechcete.

Vzťahy: Koleso osudu v reverze

Nesmieme sa pýtať ďalej, je teda na každom z nás, ako bude pokračovať. Najdôležitejší bude vnútorný pokoj a nájdenie si vzťahu k sebe samému. Koľko lásky ste schopný dať sebe, toľko jej dáte aj okoliu. Tí druhí sa budú zrkadliť len vo vlastnom vnímaní seba samého. Pôjde o karmické očisťovanie vzťahov. Odpúšťanie bude tým hlavným. Naučte sa požiadať o prepáčenie a rovnako odpustite. Koleso v reverze môže znamenať, že strach bude ovplyvňovať vzťahy.

Kontakt: +421 948 104 689

spracovala : kb

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 14085   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE