ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50014

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 130 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: VaughnErect

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.S Eliškou Vysloužilovou o roku 2012: II. časť
@ veštenie -> tarot     16.1. 12, 06:42

Druhý štvrťrok 2012

Veľká arkána: Smrť, koleso osudu, Panovník
Malá arkána: 4 mečová, Princ mečový, 2 mečová

V tomto období je nám daná previerka našich síl, schopností i možností - sú ľudia, ktorí trinásť rokov posilňovali a takí, čo leňošili, ale teraz nás život všetkých postaví na rovnakú štartovaciu čiaru a budeme musieť bežať. Niekto zvíťazí, niekto iba pobeží a ďalší odpadnú. Tento štvrťrok určite bude priať pripraveným a k dobru, aspoň trošku sa pripraviť, máme ešte pár mesiacov.

Prvá aj posledná karta predstavujú princíp bojovnosti, jedna búra, druhá bojuje zo zákulisia. Voda a oheň – môžeme očakávať búrlivé strety, výbuchy, silné vášne. Aj u nás sa prejavia tieto energie. Vzniknú napätia a svoje povie nacionalizmus. Nie je bez zaujímavosti, že vždy sa zavčasu objavia ozbrojené zložky, ktoré znepriatelené tábory rozdelia. Atmosféra rozdeľovať protichodné nás bude sprevádzať celým obdobím. Vidím to ale ako veľmi ťažké časy, kde bude citeľne prítomný egoizmus a nacionalizmus. Múdry človek sa vyvaruje takýchto aktivít, utiahne sa a bude pozorovať.

V auguste nastane zmena a ľudia začnú pátrať po tom, čo je ich šťastím. Väčšina príde na to, že je to rodina a že aj keď vládne medzi jej jednotlivými členmi napätie, vedia sa stretnúť pri jednom stole a v ťažkých situáciách držia spolu. Vibrácie okolo nás budú predznamenávať dobu zvratu. Zatiaľ tých, čo budú rebelovať spacifikujú, ale vo vzduchu bude iskriť napätie.

S ekonomikou to nebude dobré. Bude sa stále viac hovoriť o rozpade EU, euro bude spochybňované. Žiaľ, politici budú viac riešiť svoje korytá ako záujmy verejnosti a toto ich aj spojí. Váha rozhodnutia, ako to bude v Európe vyzerať, bude padať na Nemecko, na jeho rozhodnutí sa.   

Zdravotne našich ľudí potrápia žalúdočné ťažkosti a trávenie vôbec. Mnoho žien ochorie na gynekologické nemoci. Zdravotníctvo sa bude zmietať v ťažkostiach, vidím to skôr ako riešenie urgentných prípadov, než na systémové liečenie chorých, a to žiaľ hovorí aj o tom, že  zdatnejší prežijú. Karty poukazujú na množstvo nehôd, aj veľkých, pravdepodobne na železniciach.

V láske sa bude dariť tým, čo sú hmotne zabezpečení, pretože sa to stane akoby základom novovzniknutých vzťahov. Veľmi ťažko sa totiž bude budovať zázemie.

V tomto ťažkom období majú šance silnejší, pripravenejší, spoliehať sa na pomoc totiž nebude možné. Na Slovensku sa pravdepodobne zatrasie zem a vôbec by ma neprekvapilo, keby o sebe dala vedieť nejaká sopka.


kontakt:  0948 10 46 89

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 16083   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE