ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50101

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 147 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Davidthill

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej na december
@ veštenie -> tarot     5.12. 11, 06:51

Všeobecné tendencie: Veľkňaz, Hviezda, Milenci

Môžeme povedať, že december bude naozaj požehnaný, máme tu dve ochranné karty, ktoré sú pri sebe a budú bdieť nad všetkým, čo sa bude diať. Karty hovoria nielen o veľkej duchovnosti ale aj o rodine, Vianoce teda treba pripraviť tak, aby sa zišla celá rodina. Naznačujú, že je tu čas na odpúšťanie i vecí, ktoré sa stali veľmi dávno. Karty symbolizujú okrem odpustenia aj očistenie a poďakovanie. Hviezda predstavuje vo všetkých trápeniach nádej, že bude lepšie. Vo svete sa v niektorej z krajín začne vojnový konflikt, čo posilní ľudskú súdržnosť s touto krajinou a Božiu vieru.

Politická scéna: Mesiac, Voz, Veža

Tam, kde vládne klam a ilúzia, kde nik nevie povedať to budem, kde sa hádajú protivníci aby odviedli pozornosť, odrazu nastane situácia ako keď lúč zasvieti do tmy. Mladá osoba v hneve nečakane odhalí pravdu a odkryje tajomstvá i intrigy.
Udalosti vo svete na istý čas zjednotia politikov, aby sa po ich vyriešení znova hádali. Ak by takéto karty vyšli pre výklad domácnosti, povedala by som, že sa všetci hašteria o peniaze. Pozornosť budú pútať dve vodcovské osoby. Jedna čierna, druhá biela. Zlo a dobro - tí aj v politike po páde vlády zotrvajú.

Zdravie: Miernosť, Sila, Spravodlivosť

Okrem bežných chrípok nič vážne nehrozí. Treba ale spomaliť pracovné tempo, týka sa to aj veľkého upratovania. Najlepšie by bolo náročné upratovanie urobiť do 11. decembra a potom už každý deň niečo. Veľmi osožné budú návštevy kúpeľov, termálnych kúpalísk, masáže. Jediný problém vidím u depresívnych ľudí, ale aj tu sa dá pomôcť. Nechajte svietiť dostatočne intenzívne svetlo v miestnosti.

Peniaze: Slnko, Cisárovná, Diabol

Vidím tu radosť, ktorú v podobe kapitálu prinesie na Slovensko žena. Varujem pred pôžičkami, ťažko sa budú splácať. Karty ponúkajú tvorivosť a práve darčeky urobené vlastnými rukami budú mať úspech. Nedostatok riešte dobrými nápadmi. Štátu sa tu ukazuje pomoc z Anglicka. Príde sem firma zo zámoria s nečistými úmyslami, dúfajme, že nedostane príležitosť. Jedna veľmi známa firma z USA zaoberajúca sa tekutým železom sa chystá zo Slovenska odísť, čo nebude príjemné pre ľudí na východe krajiny. December bude silný na peniaze. Podľa prvej karty sa zdá, že investície by sa mali oplatiť do zlata, ale táto investícia sa zúročí až o tri roky. Na Slovensko budú plynúť peniaze, ale budú niečím podmienené. Ako štát sa nemusíme obávať, naša situácia sa nezhorší ani v súvislosti s EU. Opäť sa bude hovoriť o plyne, ale máme dobré zmluvy. Karty ukazujú aj na náleziská nerastných surovín u nás, ktoré budú pre zahraničie zaujímavé.

Láska: Vesmír, Mág, Smrť

Vo vzťahoch by sme mali byť otvorení ku všetkým podnetom. Kto chce v tomto mesiaci zlepšiť to čo pokazil, musí sa naučiť priznať si chybu a odprosiť. Slová vďačnosti budú otvárať srdiečka. Aj vzťahy, ktoré vyzerajú na spadnutie majú šancu, ak sa o problémoch bude hovoriť otvorene, ale s láskou a pochopením. Komunikácia pomôže vari najviac. Ten kto je sám, toho čaká na budúci rok veľmi sľubná kariéra. Ten kto je vo vzťahu sa musí naučiť hovoriť mám ťa rád, alebo odpusť mi, ak robí chyby. Predpokladom úspešnej lásky je mať rád sám seba. Ak sa máme radi, vieme lásku aj dávať.

kontakt 0948 10 46 89

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 12211   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE