ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50014

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 130 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: VaughnErect

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Týždenný horoskop od 23. do 29. januára 2012 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     22.1. 12, 08:52

Slnko je v znamení Vodnára a je v kvadráte s Jupiterom v znamení Býka a Saturnom v znamení Váhy, v sextile s Uránom v znamení Barana. Merkur je v znamení Vodnára v piatok a je v trigone s Marsom v znamení Panny a v kvadráte so Saturnom. Pluto v znamení Kozorožca je v sextile s Venušou v znamení Rýb a Jupiter je v opozícii so Saturnom. Neptún je vo Vodnárovi. Mesiac dosahuje nov v pondelok. Konštelácia planét škodí celosvetovému finančnému sektoru.

Pondelok: Mesiac je dosahuje nov o 8.42 hod. a o 2.56 hod. vstupuje do znamenia Vodnára. Mesiac je v konjunkcii so Slnkom, v trigone so Saturnom a Jupiterom a v sextile s Uránom. Vládca znamenia Vodnára je Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle. Je to vhodný čas na začiatok netradičných projektov.

Utorok: Mesiac je v znamení Vodnára, kde vplýva na zmeny starého ku novému, prináša revolúcie a vplýva na celý svet. Po zdravotnej stránke vplýva na kolená a nohy, ktoré nezaťažujeme dlhým státím a odpočívame s nohami vyššie položenými.

Streda: Mesiac je o 9.13 hod. v znamení Rýb. Mesiac je v konjunkcii s Neptúnom, v trigone so Saturnom a v sextile s Jupiterom. Vládca znamenia Rýb je Neptún s Jupiterom vo vodnom živle a vplýva na precitlivelosť a tichší hlas.

Štvrtok: Mesiac je v konjunkcii s Venušou a Neptúnom. Po zdravotnej stránke znamenie Ryby vplýva na lymfatické žľazy, prsty na nohách, chodidlá a priehlavkové kostičky. Vyhýbame sa operáciám a ťažkej námahy daných častí tela.

Piatok: Merkúr je o 19.10 hod. v znamení Vodnára. Mesiac o 18.31 hod. vstupuje do znamenia Barana a je v konjunkcii s Uránom a v sextile s Merkúrom. Vládca znamenia Barana je Mars a Pluto nachádzajúce sa v ohnivom živle podporujúce genialitu a nadšenie pre nevyskúšané veci.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Uránom, v kvadráte s Plutom a v sextile s Marsom. Po zdravotnej stránke je znamenie Barana ovplyvnené čelom, obličajom, čelovými dutinami a trávením. Chránime si dané časti pred prechladením.

Nedeľa: Mesiac je na konci v znamení Barana. V záhrade skontrolujeme uskladnenú úrodu, hľuzy kvetov napadnuté chorobami odstránime a postriekame ich vhodným prípravkom. Začneme s rezaním vrúbľov jabloní a hrušiek.

kontakt: 055 / 62 517 10
Foto: Marek  Bednářpošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 15782   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE