ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50168

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 101 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Auqqzpanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Láska cez internet
@ spoločnosť     29.10. 11, 08:01

Človeku je prírodou dané, že nie je samotár a žije v páre. Keď však život prinesie, z akýchkoľvek dôvodov, rozchod, tak zväčša znovu hľadáme tú svoju polovičku. Čím je človek starší, tým menej príležitostí sa mu naskytne v reálnom svete, a tak sadá k internetu a začína svoje hľadanie šťastia a spokojného partnerstva cez virtuálny priestor. 


Už len samotný pojem „hľadanie partnera“ môže skrývať rôzne ambície zoznámenia chtivých, a to od nezáväzného sexu až po búšenie svadobných zvonov. V tomto je asi najväčšia zradnosť virtuálneho zoznamovania. Neraz sa totiž stane, že sa stretnú dvaja ľudia s absolútne odlišnými ambíciami, napríklad žena hľadajúca trvalý a bezpečný prístav a muž hľadajúci nezáväzný, ale bezpečný sex. 

Ako môžeme zabrániť citovým haváriám na i-zoznamke ? Neexistuje žiaden návod, ako bezpečne vyviaznuť z nástrah ukrývajúcich sa v ľuďoch vystupujúcich pod anonymnými nickmi, ale treba popravde povedať, že už samotný nick dokáže o človeku vypovedať viac ako jeho profil. Veď predstavovať si ženbychtivého muža pod nickom sexmachine777 hraničí s infantilnosťou. 

Zo štatistických výskumov vyplýva, že vo vekovej hranici do 40 rokov sa zoznámilo práve cez internet zhruba 23 percent párov a vo vekovej kategórii nad 40 rokov to už bolo až 36 percent párov. Rovnako však aj najviac citových úderov a kopancov od internetových don Juanov a Sirén dostávajú práve osamelé ženy a muži po štyridsiatke. Zároveň si ale uvedomujú, že vzhľadom na ich vek nemajú veľa možností zoznámiť sa so seberovným partnerom, a tak sa spoliehajú na zoznámenie cez internet napriek všetkým, s tým spojeným rizikám. Keď k tomu pripočítame odlišné očakávania mužov a žien, tak zákonite dochádza k stretu ilúzie a reality. Niekedy, žiaľ, dosť boľavému... 

Ženy v strednom veku si vlečú so sebou batohy problémov a potrebujú mužov, o ktorých by sa mohli pohodlne oprieť a preniesť na ne aspoň trochu starostí, ktoré im naložil na chrbát ich vlastný život. Väčšina z nich nehľadá muža ako obrázok, stačí im niekto spoľahlivý, čistotný, verný... Týchto prívlastkov by som mohla napísať ešte minimálne desať, ale stačí to zhrnúť pod pojem „normálny“ chlap. 

Pri písaní tohto článku som zisťovala, ako to vlastne na i-zoznamke funguje.

Pokračovanie: http://www.inaque.sk/clanky/life_style/muzi_zeny/laska_cez_internet

Dalma Beláková

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 10819   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE