ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:54016

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 64 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Ahgxalaupe

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej na november
@ veštenie -> tarot     26.10. 11, 09:05

Všeobecné tendencie: Koleso osudu

Nemôžeme urobiť celkový výklad, môžeme však povedať, že na celkovú atmosféru bude mať vplyv Jupiter, nech sa stane ako sa má stať, ale horšie to už nebude. Tak ako budeme myslieť, tak sa bude diať. Každý nech sa zamyslí nad sebou a venuje sa najmä svojmu šťastiu, veci okolo treba nechať plynúť.


Politická scéna: Pustovník, Mesiac v reverze, Veľkňažka

Karty akoby ukazovali na pobyt v psychiatrickej liečebni. Chaos, zmätok, faloš. Hrá sa za kulisami a nie priamo. Riešia sa parciálne záujmy, väčšina myslí len na seba a nemyslí na budúcnosť. Napokon sa ale pravda objaví. Prázdny, pustý parlament, dvojakosť, ale je tu ochranná karta v podobe Veľkňažky, pravdepodobne táto karta symbolizuje patrónku Slovenska a tá drží ruku nad krajinou. Naplnia sa slová ženy? Určite sa vyjavia klamstvá, ktoré by nik nečakal. Muž, ktorý sa domnieva, že je najsilnejší na scéne a už sa vidí na tróne sa mýli, všetko bude inak. Akoby sa všetko do 9 mesiacov rozplynulo. Tieňová hra bude celkom určite odhalená.


Ekonomika, financie: Mág, Voz, Božie súdy

Ekonomika je pod vládou múdrych ľudí, opatrenia, ktoré robí sú dobré a správa sa aj predvídavo. Veľké zmätky a pády okolo nás výrazne nepoškodia. Podľa všetkého nám záchranné lano podá Švajčiarsko, časom budeme mať výbornú spoluprácu. Z viacerých výkladov mi opakovane vychádzajú úvahy o česko-slovenskej mene, alebo o úplne iných peniazoch. Blízko pred nami sú nečakané udalosti. Objaví sa niečo, čo zmení uvažovanie v ekonomike.


Zdravie: Slnko, Svet, Panovník

Tento mesiac by mal byť nadpriemerne teplý, výborný na operácie kostí, liečenie reumy, celkovú detoxikáciu organizmu a na návštevy pravidelných prehliadok, či určovanie diagnóz. Tak ako by sme nemali nechať upratovanie v byte na december, tak by sme si mali upratať aj svoje telo v novembri. Zdravie bude závisieť od disciplíny. V zdravotníctve sa objavia ďalšie nečakané dlhy.


Láska: Hviezda, Sila, Milenci

Nádherný mesiac na zamilovanie sa, na lásku. Niektorí budú cítiť toľko lásky, až vzniknú trojuholníky. Bude vládnuť nielen idealizmus, ale aj sexualita. Tento mesiac spojí ľudí, ktorí sa duševne milujú. Netreba hľadať v inzerátoch, láska sa môže objaviť v najnečakanejšej chvíli na neočakávanom mieste. Spoja sa tí, ktorí sa spojiť majú. Môže byť okolo toho trošku kriku, lebo láska si pôjde svojou cestou napriek okoliu.


Kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 17328   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE