ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50168

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 115 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Auqqzpanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej na september a október
@ veštenie -> tarot     26.9. 11, 01:09

Všeobecné tendencie: Blázon, Slnko, Lev

Letné počasie potrvá veľmi dlho. Pomerne vysoké teploty budú striedať obdobia dažďa a počasie s výkyvmi teplôt bude pripomínať hojdačku, ale i tak si babieho leta užijeme. Akcie, ktoré sa uskutočnia, dopadnú veľmi dobre. Budeme určite riešiť rómsku otázku, nemusí to byť negatívne, len sa budú riešiť dôležité otázky. Až na lokálne povodne je toto obdobie pomerne stabilné. Mal by sa prijať zákon týkajúci sa ochrany zvierat. Slovensko navštívi osobnosť svetového významu. Nečakane sa naša krajina objaví na titulkách svetových médií.


Politická scéna: Božie súdy, Koleso osudu, Spravodlivosť

Situáciu by asi najlepšie vyjadrilo úslovie: - Ako sa do hory volá, tak sa z nej ozýva. Zlo začne kulminovať a celý parlament bude šokovaný. Nadávky, ponižovanie začnú vrcholiť a národ paradoxne zjednotí práve táto situácia. Bude to súvisieť s našou vysoko postavenou dámou, ktorá bude tak ponižovaná a vystavená mužskej agresivite, že nastane prudký obrat, keď ochorie, ba vidím tu aj kolaps tejto jemnej a múdrej ženy. Nad všetkým stojí osudová spravodlivosť a osudové rozhodnutia a národ povie dosť. Zastane sa jej. Nastane obdobie očisty, vyrovnávania účtov, prerodu a zásahov osudu. Definitívne sa končí obdobie vplyvu komunistov na politické rozhodnutia. Takže niektorí ľudia sa vlastným pričinením „vyšachujú“ z politiky. Najhoršie dopadnú najväčší krikľúni. Prijmú sa aj veľmi prísne pravidlá, ako má demokracia fungovať. Črtá sa tu aj krátke obdobie bezvládia. Napokon sa vlády chopia čestní ľudia a vrátia sa späť aj tí, ktorí boli zatratení.


Ekonomika, peniaze: Rovnováha, Voz, Láska

V ekonomike k nám budú prichádzať veľmi protichodné informácie. Z USA katastrofické, z Ruska a Číny viac-menej pozitívne. Budeme sa musieť rozhodnúť, ktorou cestou sa vydáme. Tou, kde sme iba nedávno vnímali skromnosť a ťažkosti, alebo tou, kde náš niekedy šokoval luxus. Budeme v rámci ekonomiky spolupracovať s východom alebo západom? V EU sa nečakane rýchlo budú diať zmeny, starosti narobí aj dolár. Vývoj bude záležať len a len na našom rozhodnutí.


Zdravie: Obesenec, Pustovník, Diabol

Naše telo bude vystavené skúškam, už samotnú zostavu tarotových kariet by sme mohli prečítať ako chorobu. Z diaľok k nám prichádza neznámy vírus, ktorý spôsobí epidémiu. Príde zo západu, bude podobný chrípke, ale karty neradia preventívne očkovanie, pretože paradoxne práve očkovanie môže spôsobiť ešte väčšie komplikácie. Lepšie budú na tom ľudia z vidieka a tí, čo žijú viac v spojení s prírodou. Postihnuté budú pľúca, kĺby a kosti. Pozor si musia dať hlavne starší ľudia a všetci zvážiť riziko prenosu z miest, kde sa zoskupuje mnoho obyvateľov. Vakcínu by mali vynájsť českí vedci.


Láska: Smrť, Panovníčka, Veľkňaz

Veľmi silný mesiac na lásku, žiadna hra o guľôčky, akoby sa niesol v znamení všetko alebo nič. Rozvody budú prebiehať bez problémov, hladko. Sobáše sa v podstate uzatvoria na celý život a určite budú mnohodetné. Možno spomenúť aj karmické stretávanie duší, preto buďte pozorní a dobre sledujte, kto vás osloví. Pri starších vzťahoch, tam kde to už nie veľmi funguje, je potrebné začať odznova a nevracať sa do minulosti. Veľkú šancu karty nedávajú vzťahom, ktoré nie sú podporené sexom. Ako sa teraz rozhodnete, tak bude 3 až 5 rokov.

Kontakt: 0914 104 689

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 19303   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE