ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53423

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 56 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: hgtpmegtag

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Týždenný horoskop od 26. septembra do 2. októbra / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     19.9. 11, 10:40

Slnko sa nachádza v znamení Váh a je v konjunkcii s Merkúrom v rovnakom znamení. Slnko a Merkúr sú v opozícii s Uránom v znamení Barana a s nimi je v kvadráte Pluto v znamení Kozorožca. Mars v znamení Leva je v sextile so Slnkom a v trigone s Uránom. Venuša je v konjunkcii so Saturnom a obe planéty sú v znamení Váhy. Jupiter v znamení Býka je v trigone s Plutom a v kvadráte s Marsom. Neptún je na konci znamenia Vodnára. Mesiac dosahuje Nov v utorok. Konštelácia planét ohrozuje majetok a zdravie cez nehody a fyzické násilie.

Pondelok: Mesiac je v znamení Panny a je v trigone s Jupiterom. Priaznivá konštelácia vytvára priaznivé predpoklady pre pekný začiatok týždňa. V záhrade kopeme jamy na jesennú výsadbu ovocných stromov.

Utorok: Mesiac o 6.51 hod. vstupuje do znamenia Váh a je v konjunkcii so Slnkom, Merkúrom, v opozícii s Uránom, v kvadráte s Plutom. Vládca znamenia Váh je Venuša nachádzajúca sa vo vzdušnom živle.

Streda: Mesiac je v konjunkcii s Venušou a Saturnom. V znamení Váh sú ovplyvnené orgány v panvovej oblasti, drieková a krížová časť chrbtice. Z terajšej konštelácia budú mať úžitok starožitníci a priaznivci umenia.

Štvrtok: Mesiac o 6.05 hod. vstupuje do znamenia Škorpióna. Mesiac je v kvadráte s Marsom, v trigone s Neptúnom a v opozícii s Jupiterom. Vládca znamenia Škorpióna je Mars nachádzajúci sa vo vodnom živle a vplývajúci na pohlavné orgány. Pozor na túto nepriaznivú konšteláciu.

Piatok: Mesiac je v slabnúcej opozícii s Jupiterom. Kritický vplyv planét ohrozuje zdravie a majetok. V záhrade dbáme na dostatok vlahy a vysádzame ihličnany a stálo zelené listnáče, skalku, plazivý jalovec, nízky lykovec a rastliny vhodné pre zelené hnojenie.

Sobota: Mesiac o 6.42 hod. vstupuje do znamenia Strelca a je v trigone s Marsom a Uránom a v kvadráte s Neptúnom. Vládca znamenia Strelca je Jupiter nachádzajúci sa v ohnivom živle a vplývajúci na stehná a bedrové kĺby.

Nedeľa: Mesiac je v trigone s Marsom a v sextile s Venušou, Saturnom, Slnkom a Merkúrom. Darí sa cestovaniu, poznávaniu okolia, športu, technike a spoločenským aktivitám. Vyhýbame sa leňošeniu a zbytočnému poučovaniu iných osôb.


kontakt: 055 / 62 517 10

Foto: Marek  Bednář

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 15941   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE