ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:54016

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 62 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Ahgxalaupe

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Máj z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     3.5. 11, 08:40

Všeobecné tendencie: Mág, Spravodlivosť, Smrť
 
Budeme pociťovať nutnosť zamyslieť sa nad významom svojich činov i dosahom slov. Tento mesiac bude mať veľký význam vyslovené slovo, myšlienka – splní sa. Dobrá, či zlá. Zvažujme teda slová a priznajme si aj svoje negatívne vlastnosti. Tým, že ich priznáme, dostaneme šancu ich transformovať v niečo iné - dôjde k veľkej pozitívnej premene. Budeme sa zamýšľať nad životom a smrťou, nad dôsledkami nášho konania v živote. Tieto tendencie budú veľmi silné. Z diaľky sa budú ozývať dopady udalostí spôsobené prírodnými živlami, a v týchto súvislostiach budeme uvažovať nad spravodlivosťou. Energie tohto mesiaca nás nabádajú k čestnosti, v žiadnom prípade nie k egocentrizmu. Mali by sme rozprávať a správať sa v súlade s princípmi morálky. Budeme sa pokúšať dostávať do rovnováhy materiálne i duchovné veci. Tak ako chránime ducha, tak sa musíme starať o svoje telo – ako o chrám pre dušu. Máj je veľmi karmický mesiac. Čestnosť, harmónia, zodpovednosť, láska by mali zvíťaziť nad sebeckosťou a pudovosťou.

Politická scéna: Milenci, Veľkňažka, Rovnováha
 
Zlučuje sa nezlučiteľné. Pravica s ľavicou. Hovoria podobné veci iba inými slovami a dochádza k istým sympatiám. Relatívne pokojný mesiac. Veľa rečí, málo skutkov. Prehrmí škandál o mileneckom vzťahu. Bude sa pracovať nad zmluvami s ČR, Poľskom a Rakúskom k spokojnosti partnerov.
 
Ekonomika: Hviezda, Mesiac, Veľkňaz
 
Nastane kríza, prepad. Vyskočia exekúcie a spolu s touto problematikou sa budú riešiť zákony. V tomto  mesiaci dostane naša ekonomika úder spojený s Japonskom. Vyskytne sa problém na burze, ale napokon všetko dobre dopadne. Na ekonomike sa podpíšu aj prírodné katastrofy.
 
Zdravie: Blázon, Panovíčka, Sila

Veľmi dobré, pozor si musia ale dať ľudia chorí na srdce a prieduškári. Vplyv na zdravie bude mať premenlivé počasie. Menšie ťažkosti so zubami a ušami. Odporúčam v tomto mesiaci uprednostniť rastlinnú potravu pred živočíšnou.
 
Láska: Božie súdy, Obesenec, Voz
 
Vrátim sa k prvej téme, aj vo vzťahoch pozor na slová, čo vyslovíme, to budeme žať. Akoby to čo povieme, sme zapísali do knihy osudu. Slová sa nám vrátia ako ozvena ešte 11 až 20 mesiacov. Pre lásku je tento mesiac očistný, preto radím hovoriť o problémoch, pristupovať k ich riešeniu čestne, priamo. Vzťahy, ktoré prešli krízou, tam zasvieti slnko a veci sa pohnú pozitívnym smerom dopredu. Ak nebudete komunikovať, kríza sa prehĺbi. Nevera spáchaná v priebehu uplynulých dvoch rokov sa teraz obráti proti vám. Kto vzťah neriešil, teraz bude musieť. Na druhej strane rozchod  vo väčšine prípadov prinesie obom zúčastneným vhodnejších partnerov.
 
 Kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 17531   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE