ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53822

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 84 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Ahomapanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Apríl z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     5.4. 11, 04:29

Všeobecné tendencie: Veľkňaz, Veža, Slnko
 
Tento mesiac je zlomový a je pod ochranou vyšších síl. Udalosti, ktoré sa v tomto mesiaci zjavujú sú varujúce. Dá sa očakávať veľa vody i zemetrasenia. Budeme šokovaní nečakanými zvratmi udalostí. Prvá karta je Veľkňaz – dom, domov, krajina, súdržnosť. Je tu Veža, ktorá niečo búra, ničí a na konci je Slnko. Môžeme hovoriť o zásadnej zmene v postojoch ľudí a ich myslení. Zem sa bude „triasť“ aby sme niečo pochopili. Sú tu otázky náboženstva, viery, morálky a vzniknuté udalosti budú nútiť ľudí, aby všetko prehodnotili a zároveň v nich bude vznikať pocit súdržnosti. Okrem toľko skloňovanej lásky je nutné aj pochopiť rôzne systémy. Vedieť ako a prečo sa niektoré veci dejú. Ľudia veľa hovoria o láske, ale to nestačí, pretože nechápu, respektíve nemajú vedomosti, prečo mali udalosti práve taký priebeh. Preto prichádza liečba šokom. Budú zmeny a veľmi silné. Budeme skúšaní vo svojom presvedčení, morálke a duchovnosti. Tí, ktorí sa naozaj vzdelávali, pochopia. Vedia, že to čo sa deje je len potvrdením ich informácií v reálnom živote, svete, kozme. Slnko predstavuje radosť, detskosť, poznanie. Ono nás tak isto bude ovplyvňovať najmä slnečnými búrkami, ale najviac nás ovplyvní Zem. To ako sa správa ovplyvní našu existenciu. Naša krajina je zatiaľ pod ochranou.

Politická scéna: Smrť, Božie súdy, Panovník
 
V tomto mesiaci definitívne zanikne jedna strana, stará idea. Vystúpi jedovatosť a nenávisť, ale vzlietne aj orol k výšinám. Veci sa definitívne ukončia. V tom najhoršom vystúpi politik – asi štyridsaťročný s čistou dušou. Bude však aj rázny a tvrdý a bude stáť za pravdou. Vďaka nemu sa nastolí nový poriadok. Božie súdy preveria každého politika. Vzniknú nové idey smerom k vyššej kultúre a humanite v politike, ale tvrdej v ekonomike. Zanikne všetko staré a choré – ako v prírode.  Zomrie starší politik, o čom sa bude dlho hovoriť. Politik, ktorý bude poukazovať na negatíva sa ocitne v ohrození života.
 
Ekonomika: Voz, Hviezda, Milenci
 
Veľmi chaotický mesiac, ceny pôjdu hore a akoby sa trh rozdelil na komodity kvalitné a drahé a nekvalitné lacné. Stred nebude. Napätie v sociálnej oblasti bude rásť, spoločnosť sa bude polarizovať, ale krajiny EU zaznamenajú mierne zlepšenie. U nás sa objavia nerastné suroviny, ktoré ekonomike pomôžu. Rozhodnutia, ktoré sa prijmú, znamenajú dobro pre budúcnosť. Vo svete sa ukáže rozpad ekonomiky, u nás však nie. Výhodná spolupráca bude s Nórmi a Švédmi.
 
Zdravie: Vládkyňa, Mág, Luna
 
Varujem pred alkoholom a drogami - ak s nimi začnete, nezbavíte sa ich minimálne dva roky. Veľa ľudí upadne do depresií. Tento mesiac ale dáva ľuďom šancu upevniť si zdravie a zabezpečiť vitalitu disciplínou v stravovaní a v životnom štýle. Očistné kúry je dobré zamerať na pečeň a ľadviny. Vidím to asi tak –  Zem nám rada pomôže, ale nedisciplinovaných pohltí. Svoje zdravie máme vo svojich rukách
 
Láska: Striedmosť, Obesenec, Smrť
 
Prechádzame transformačným procesom. Vidím to ako alchýmiu. Začínajú sa zlučovať prvky, ktoré doposiaľ spolu nefungovali, ale ak pridáte nejakej ingrediencie veľmi veľa, prestane to fungovať a všetko sa rozpadne. Vo vzťahoch to nebude ľahké, odrazu akoby sme svojho partnera videli v inom svetle a je na nás, či tento obraz prijmeme. Nerobme však rozhodnutie ihneď. Ak zo vzťahu nechceme odísť, neriešme tento mesiac nič. Dajme si trebárs od seba dovolenku. Najdôležitejšie je nehádať sa, lebo povieme aj to čo nechceme. Pre udržanie vzťahu je najdôležitejšia striedmosť v správaní sa i hovorení.

Kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 18980   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE