ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53423

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 57 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: hgtpmegtag

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Záver februára a marec z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     10.2. 11, 03:24

Na výklad sme použili egyptský tarot
 

Všeobecné tendencie: Toto časové obdobie prináša regeneráciu a túžbu po zmene. Budú sa riešiť intelektuálne témy, zákony. Ak chcete začať s niečím novým či už na pracovisku alebo vo vzťahoch, je na to najlepší čas. Mali by ste začať hovoriť to, čo máte na srdci. Vyhnete sa frustrácii a mnoho vecí vyriešite. Vládne rozum. Čakajú nás šokujúce správy, nečakané udalosti. Revolúcie, povodne, veľké rozbroje, ale na druhej strane všetko dostane svoju štruktúru a zaradí sa, kde patrí. Všeobecné tendencie smerujú k obnoveniu komunikácie, novému usporiadaniu vecí, zákonnosti a poriadku. Ľudia by mali analyzovať svoj život – ak prehodnocujú a riešia – zlepší sa im situácia na pracovisku i vo vzťahoch.
 

Politická scéna: Bude sa hovoriť najmä o investíciách a prideľovaní grantov, delení právomocí. Všetci budeme svedkami pretvárok a veľkých manipulácií, ale i klamstiev. Jeden z politikov bude súdený kvôli alkoholu. V apríli - máji príde razantné rozhodnutie, ako riešiť problémy. Vláda sa zameria na investície a financie. Politikárčenie neutíchne, každý bude chcieť presadiť svoju moc, padnú len veľké slová, ale nevzíde z nich nič nové.
 
Zdravie: V tomto mesiaci musíme venovať zdraviu naozaj zvýšenú pozornosť. Hrozia psychické kolapsy, psychická labilita hraničiaca s halucinačnými stavmi, prispeje k tomu aj nepokojný spánok s ťaživými snami. Na celkovom zdraví sa podpíšu veľké výkyvy počasia. Pozor na ženské ochorenia – nepodceňovať zápaly, časté budú aj ochorenia močového mechúra a ľadvín. Vidím tu znaky chrípkovej epidémie, nie však pandémie a ojedinelý výskyt cholery. Radím v strave veľkú striedmosť, raz do týždňa zaradiť očistnú kúru. Hľadať to príjemné v živote a vyhýbať sa alkoholu i drogám. Ich užívanie môže končiť fatálne.
 
Peniaze, ekonomika: V ekonomike sa učíme a v celku dobre. Prijmú sa dobré rozhodnutia, ktoré smerujú transformáciu celej ekonomiky. Prijme sa zákon, ktorý bude pre nás znamenať v ekonomike stálosť a pevnosť. Zmeny, ktoré sa urobia teraz, začnú aktívne fungovať o mesiac ale v plnej sile i o možnom návrate koruny sa prejavia o štyri mesiace.
 
Láska, vzťahy: Budeme sa cítiť ako pred tribunálom, ktorý súdi, či je naša láska dostatočne pevná a čistá. Výborný čas na to, aby sme sa rozhodli, či sme s tým správnym partnerom. Na druhej strane je tu aj klam a ilúzia a krásne slová. Je na nás, či ich chceme počúvať alebo dáme prednosť pravde a skladaniu účtov. Otvorenosť sa vyplatí. Dobre budú na tom duše, ktoré už boli v minulosti spolu a niečo sa už naučili. Akási osudovosť sprevádza toto celé obdobie. Je čas ukončiť vzťahy, ktoré nám neprinášajú radosť, ale vždy tak ako pred súdom, zvážme pred rozchodom aj svoj diel viny na ich vývoji. Bez poznania nie je dobré začínať nový vzťah.

zaznamenala: kb

kontakt: 0914 104 689pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 29832   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE