ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53360

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 68 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: osvrazzEr

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad na november podľa Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     6.11. 10, 05:48

Všeobecné tendencie: Slnko, Spravodlivosť, Svet

November bude svetlý, úžasný, veľa ľudí nájde rovnováhu a harmóniu. Pôjde o vyrovnávanie jin a jang energií. Odporučila by som veľké upratovanie v hospodárení, ekonomike i v iných veciach si urobiť poriadok. Vhodné sú prechádzky, práca na záhradke. Po krásnom babom lete nás od februára čaká tuhá zima, takže všetko treba na ňu popripravovať. Je dôležité, aby veci na hmotnej úrovni dobre fungovali. Rovnako sa postaráme o zdravie, najmä o pľúca a ľadviny. Po 20. novembri už budú pôsobiť všetky živly, takže na počasie sa už nebudeme môcť spoľahnúť. Veľmi úspešne ale dopadnú všetky spoločenské akcie.

 

Politická scéna:   Blázon, Mesiac, Pustovník  

Politika bude o zahmlievaní a občas nám bude pripomínať akútne psychiatrické oddelenie. Kto však bude pozorne počúvať a analyzovať a nepodcení aj okrajové správy, mnohé veci mu budú jasné. Čiže očakávajme neočakávané a pripravme sa na debaty, ktoré budú pripomínať hádanie sa škôlkárov. Politici však budú musieť riešiť aj veci, ktoré vyplynú z  pohromy spôsobenej pravdepodobne vodným živlom.

 

Ekonomika, peniaze: Božie súdy, Panovník, Panovníčka

V ekonomike to bude dobré. Jeden vysokopostavený muž sprostredkuje výhodný obchod, konečne sa začne dariť aj východu Slovenska, kde prídu investície. Podaria sa tiež výhodné obchody s potravinami a výhodné zmeny prídu aj do poľnohospodárstva. V ekonomike, obchodovaní a finančníctve bude vládnuť disciplína. Dobré dohody nás čakajú s USA na pozadí vojenstva a politiky.

 

Zdravie: Obesenec, Sila, Voz /v reverze/

Najväčší pozor si musia dať srdciari, pozor na trávenie a radím veľkú striedmosť cukrovkárom. Telo nám dal pán Boh a mali by sme sa oň príkladne starať. Nezabudnite si zvyšovať imunitu potravinami, ovocím a zeleninou hlavne z nášho zemepisného pásma. Veľký pozor si dávajte na dopravu, vidím tu veľa kolízií a následne zdravotné poškodenie.

 

Láska: Múdrosť, Diabol, Veža

V láske platí, že dvakrát meraj a raz strihaj. Treba byť hlavne trpezlivý. Tam kde vzťahy nie sú dosť pevné, neriešte to prudkými hádkami, snažte sa pomaličky a postupne, diplomaticky vysvetliť partnerovi o čo vám ide. Inak hrozí rozchod sprevádzaný agresivitou. V tomto mesiaci pokračuje vyrovnávanie karmických vecí.

 

Odkaz pútnikom:

Napriek všetkému treba ísť ďalej! Vždy je kam ísť ďalej, je to naša prirodzená vlastnosť. Ak máme pocit, že TAM už nič nie je, nechceme už nič vedieť ani vidieť, prichádza smrť. Ak dosiahneme to čo sme chceli, užime si to, len nesmieme zabudnúť, že nám to zovšednie, lebo sa to stane súčasťou nášho života. Preto treba ísť ďalej. Neobviňujte sa z neskromnosti, ale premýšľajte, čo ešte môžete vytvoriť, ako zušľachiť to, čo ste si už vybudovali.

 

kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 22717   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE