ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:54016

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 81 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Ahgxalaupe

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej na august
@ veštenie -> tarot     15.7. 10, 04:55

Všeobecné tendencie: Slnko, Blázon, Mág

Veľmi vysoké teploty, ale aj tepelné výkyvy akoby ľudí zastavili. Budeme strácať súdnosť? Pôjde nám o prežitie? Musíme počítať s tým, že ľudia sa budú dostávať na pokraj svojich psychických síl. Šťastné však budú deti. Ale mesiac prinesie aj pozitívum. Lepšie sa budeme učiť a aj si látku lepšie zapamätáme. Môžeme aj otvárať témy, o ktorých sme dlho mlčali. Všetko chce ale mieru a humor. Pred slnečným žiarením sa musíme chrániť. Karty ukazujú, že naviac ohrozený bude zrak.

Politická scéna: Panovník, Obesenec, Panovníčka

Napriek prázdninám a dovolenkám budú prebiehať intenzívne rokovania. V politike bude prebiehať delenie. Tvrdosť mužov na jednej a jemnosť žien na druhej strane. Stred bude chýbať. Dohody budú viac ako komplikované. Okolo ženy sa zhromaždia ústretoví ľudia, ktorí budú vytvárať protiváhu tvrdosti. Vidím tu muža a ženu, ktorí si rozumejú, uznávajú sa, len momentálne držia tichú domácnosť.

Ekonomika: Svet, Koleso osudu, Božie súdy

Ekonomika bude spočiatku stagnovať a pomaly sa pohne k lepšiemu. Našu krajinu výrazne ovplyvní Švajčiarsko. Pozitívne. Do piatich rokov vidím prosperitu. V centre diania tu vidím burzu a jednu banku, ktorá rozhoduje o všetkom. Akoby desať ľudí stálo pri stole a riadilo celosvetovú ekonomiku. Naším šťastím je, že ekonomiku riadia mladí, vzdelaní ľudia. Bude aj nejaké spojenie s Izraelom. Božie súdy znamenajú asi toľko, že to čo sme si v minulosti „navarili“ musíme zjesť – teda vyriešiť problémy. Ekonomika bude tvrdá tam, kde nie je snaha jednotlivca riešiť svoju situáciu.

Zdravie: Veža, Voz, Veľkňaz

Zdravie s výkričníkom. Pozor na srdcovo cievne príhody, črevné epidémie a žltačku. Ohrození budú aj prieduškári. A znovu pripomínam ochranu očí. Ukazujú sa mi tu totiž veľmi vysoké teploty šplhajúce sa až k 40 stupňom. Po týchto teplotách prídu znovu dažde. Extrémy počasia však ľudí spoja.

Láska: Miernosť, Mesiac, Sila

V láske bude dochádzať k extrémnym udalostiam a akoby veci pokračovali karmickými súvislosťami. Bude sa prejavovať väčšia živočíšnosť, zvýšená bude emocionalita. Lásky započaté v auguste však budú veľmi trvácne. K rozchodom vo vzťahoch, kde už to dlhšiu dobu škrípe, príde až koncom mesiaca. Ženám by som radila obliekať sa striedmo a neprovokovať.

Rada pútnikom

Mali by sme si uvedomiť, že život je len jeden a prejavuje sa v rôznych formách a tvaroch. Radujte sa zo života, tešte sa, milujte ho v každom jeho okamihu, lebo fantastická moc života je práve v jeho prítomnosti. Oceňte život tým, že si ho začnete užívať a teda naozaj prežívať. Milujte život vo všetkých jeho formách a tvaroch i podobenstvách. Nebojte sa skúšať nové veci, nebojte sa žiť, nebojte sa radovať zo života. Nevytvárajte dlhy voči životu, voči sebe. Dlhy sú o nevyužitých príležitostiach, o tom čo sme chceli, ale nikdy neurobili. Radujte sa.

Kontakt: 0914 104 689
kb

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 25630   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE