ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53822

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 82 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Ahomapanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Jún z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     2.6. 10, 03:41

Všeobecné tendencie: Láska, Posledný súd, Slnko

Jún prinesie so sebou veľa energie, ľudia budú mať pocit oživenia. Počasie sa postupne zlepší. Vidím tu silné karmické väzby, akoby sa každý z nás dostal na križovatku, kde sa musí rozhodnúť ako ďalej a vyberie si, či pôjde cestou rozumu, čestnosti, láskavosti, alebo si zvolí cestu, kde ho dostihnú božie súdy. Na človeka však najviac budú vplývať sily prírody, viac ako politika a ekonomika. Do všetkých oblastí nášho života bude vstupovať a ovplyvňovať nás činnosť Zeme. Bude nám vracať to, ako sme sa k nej správali posledných dvadsať rokov.

Politická scéna: Veľkňaz, Panovník, Sila

Tieto voľby budú veľmi silné, podľa kariet syn predbehne svojho otca. Novovzniknutá strana sa prekvapivo umiestni na špici. Boj o moc bude agresívny. Výmena generácii je vždy zložitá. Nová vláda sa bude orientovať na ekonomiku a Slovensko v ťažkej situácii podrží. Bude autoritatívna, pevná, založená na tíme odborníkov, so silnou väzbou aj na vojenstvo. Zo strán by som spomenula KDH, lebo v jej čele stojí zvrchu požehnaná osoba. Táto strana bude mať v budúcom vládnutí veľmi pozitívny vplyv.

Ekonomika: Mesiac, Spravodlivosť (rovnováha), Veža

Ekonomika začne padať a len tak, tak sa udržíme nad vodu. Pád bude naozaj viditeľný. Zanedbaná ekológia nás dobehne v súvislosti s počasím, ale aj s alternatívnymi zdrojmi energie. Veľké škody si vyžiadajú pomoc, ktorú nám pravdepodobne poskytnú z Nemecka, Rakúska a Poľska. Postavenie kariet naznačuje, že pohromy prichádzajú z vonka i z vnútra – na jednej strane vplyv emocionality a na strane druhej rútiaca sa veža. Ťažkosti budú naozaj veľké a vlastne sa prevalia aj veci, o ktorých sa doteraz iba šuškalo. Pozviechame sa ako tak v septembri. Vidím tu dobré zmluvy so železiarňami a súvisiace s vojenskou technikou alebo armádou.

Zdravie: Koleso osudu

Ako viete, pri tejto tarotovej karte sa nevykladá ďalej. Ak sa budeme starať o svoju dušu a telo budeme šťastní, ak nie, budeme trpieť. Hádam len upozornenie, že toto obdobie energeticky súvisí so srdcom, osrdcovníkom, trojitým ohrievačom a tým aj s tenkým črevom. Pozor teda na vhodné stravovanie a trávenie.

Láska: Mág, Hviezda, Smrť

Krásne obdobie, ktoré by som nazvala stretnutie mágov a bude v ňom veľa karmického. Pôjde aj o stret vyššieho princípu lásky s egoizmom. Aj keď sa preto niektoré vzťahy skončia, nesmúťte, nájdete si vhodnejšieho partnera. Každý dostane len to, čo si zaslúži. Veľmi dobre je úprimne sa vedieť porozprávať a polopatisticky povedať partnerovi, čo od neho očakávate, ale bez manipulovania, nie však hrubo. Rozpad vzťahu môže byť daný aj pudom sebazáchovy vlastnej identity. Znovu sa budú riešiť homosexuálne vzťahy. Ale vidím tu vznik nového hnutia lásky, ktoré ponúkne iný pohľad na svet i zaujímavý umelecký smer.

Vyložila som karty aj pre pútnikov: Svet, Panovníčka, Blázon a tu je pre nich odkaz

Snažte sa porozumieť prírode, pozorujte deti a zvieratá. Učte sa od nich pružnosti, prispôsobivosti a kreativite. Nezaťažujte sa malichernosťami, naučte sa vnímať znamenia osudu v reálnom živote. A urobte niečo pre prírodu.

Kontakt: 0914 104 689
kb

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 29505   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE