ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53361

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 66 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: rshzziktag

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Máj z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     10.5. 10, 02:01

S Eliškou sme sa stretli v piatok večer a trocha ľutujem, že som rozhovor neprepísala a nedala na web ihneď

Všeobecné tendencie: Miernosť, Mág, Pustovník

Hlavný dôraz by som tento mesiac dala na trpezlivosť, a to na všetkých úrovniach a vo všetkých činnostiach. V máji sa budeme dozvedať tie najrozličnejšie „pravdy“, ibaže väčšina z nich budú manipulatívne. Každý bude musieť zvažovať, či sú informácie pravdivé a či nemajú slúžiť na vyvolanie extrémneho správania sa. Zvážiť budeme musieť, či sa nás daná situácia naozaj týka a či nejde iba o provokáciu. Riešenie nájdeme iba vo svojom vnútri. Tento mesiac je o opatrnosti, o odhaľovaní manipulácií. Ak si to môžete dovoliť, strávte večer pod holým nebom a skúste meditovať pod hviezdnou oblohou. Myšlienky sa vám upokoja a vyčistia najmä od mediálneho tlaku.


Politická scéna: Blázon, Spravodlivosť, Mesiac

Karty hovoria za všetko, máme pred sebou loď bláznov? Jeden z politikov sa veľmi degraduje. Emócie budú vrieť všade, každý bude hovoriť len svoju pravdu. Dianie bude pripomínať divadelnú frašku. Jeden z politikov, skôr mi to ale vychádza na političku, nezvládne nápor a psychicky sa zrúti. Z politiky odíde. Vyzerá to tak, akoby na jednej strane váh stáli blázni (tarotová karta Blázon) a na druhej alkoholici (Mesiac), alebo chaos a ilúzie. Musíme hľadať vlastnú dôstojnosť, lebo politici ju budú strácať. Posolstvo spravodlivosti a lásky sa v tomto prostredí bude šíriť len ťažko. Vidím to ako neúspech veľkých strán. Úspech bude priať novým tváram a novým zoskupeniam. Súčasná politická scéna stojí nad priepasťou.

Peniaze, ekonomika: Božie súdy, Diabol, Voz

Naša ekonomika je ovládaná diaľkami. V EU sa veľmi bude hovoriť o spoločnej mene. Teda či ju zachovať, alebo zrušiť. V tomto období sa nebudeme môcť rozhodnúť sami v ekonomických otázkach, ale spolupracovať v rámci únie. Euro nebude veľmi stabilné, ale napriek negatívam naša ekonomika sa bude v rámci EU radiť medzi tie dobré. Hlasy proti jednotnej mene sa budú ozývať aj z úst našich politikov a do roka aj pol padne rozhodnutie ako ďalej. Zintenzívni sa naša spolupráca s Českom.

Zdravie: Veľkňažka, Koleso osudu, Sila

Vynikajúci mesiac pre zdravie a všetky ozdravné procesy, liečebné kúry. Tí, čo si zoberú dovolenku v máji, akoby šli na liečenie. Zdravie sa zlepší trpiacim na chronické ochorenia. Treba sa viac starať o žalúdok a trošku väčší pozor si musia dať srdciari.

Láska: Obesenec, Panovník, Veža

Lásku akoby stelesňoval sud s pušným prachom. V tomto mesiaci treba naozaj veľmi opatrne riešiť partnerské vzťahy, pretože môže prísť k takej roztržke, ktorá bude končiť až fyzickým násilím a bude znamenať definitívny koniec. Emócie sú veľmi rozbúrené, potláčajú rozum a teda ak nemusíte a nechcete, aby váš vzťah pokračoval „vojnou“ z potreby ubližovať tomu druhému, odložte výčitky a vo vzťahu vsaďte na pragmatizmus, venujte sa praktickým stránkam života a na mieste je aj dobrá sexualita.

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 33119   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE