ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53361

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 66 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: rshzziktag

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Marec z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     28.2. 10, 03:52

Všeobecné tendencie: Diabol, Panovník, Veľkňaz

Uvoľňuje sa veľmi veľa energie, ľudia budú hyperaktívni. Človek ale musí sám vládnuť nad sebou a nad energiami, nie opačne. Disciplína je na prvom mieste. Marec bude mesiacom rozhodnutí. Na jednej strane materializmus a na druhej duchovno. Smerom hore, k spokojnosti pôjdu ľudia, ktorí majú v sebe vieru a venujú sa duchovným veciam. Ľudia uväznení v materializme budú podráždení a agresívni, ale ani tí, ktorí preferujú duchovno nad matériou nesmú skĺznuť do svätuškárenia. Plánovanie si vecí, harmonogram a disciplína nám pomôžu. Marec bude aj návratom k tradíciám, k múdrosti našich predkov.

Politická scéna: Božie súdy, Sila, Veža

Tento mesiac bude pre politikov podstatný, boj o to, kto bude silnejší, vrcholí. Staré veci sa budú rúcať, najvyššie postavení politici sa budú chcieť vzdať, lebo ich zradia najbližší partneri. Na povrch vyplávajú ďalšie a ďalšie škandály, osočovať sa bude celý parlament navzájom akoby chýbal jednotiaci prvok v podobe významnej osobnosti. Veľmi ostro, ale prorocky vystúpi muž narodený v znamení Leva, vidím ho ako predsedu HZDS. Ku koncu mesiaca môžeme očakávať veľké zmeny. Novovzniknuté malé strany zaznamenajú úspech. Nespokojnosť možno s nejakým vládnym rozhodnutím očakávať na strednom Slovensku. Nemálo problémov bude mať EU, za vážnym bude stáť Turecko. V tomto období zažiari jeden z politikov, ktorý výrazne ovplyvní neskorší beh udalostí na Slovensku.

Peniaze, ekonomika: Koleso osudu

Je nám dané šťastie, fortúna. Žiaľ viac mi táto karta nedovolí povedať.

Zdravie: Miernosť, Voz, Mág

Prvá z tarotových kariet sa používa pri ozdravovacom procese meditovaním, niekedy si o tom povieme viac. Veľa ľudí bude toto obdobie vnímať radostne a ak budeme dodržiavať pôst, nebudeme piť alkoholické nápoje, môžeme očakávať dobré zdravie. Čas je vhodný aj na všetky vyšetrenia a kontroly. Trošku horšie na tom budú ľudia s oslabenými pľúcami.

Láska: Smrť, Milenci, Vládkyňa

Nové začiatky, zvýšená plodnosť aj u žien, ktoré dlhodobo nemohli mať deti. Starodávne vzťahy môžu byť obnovené, dôležitý je entuziazmus. Dôjde aj k rozpadom zväzkov, ale je tu veľká šanca, že si nájdu nových partnerov. V láske by som tento mesiac videla ako čas rozhodnutí a vyrovnávania energií.

Čo na marec čínska kozmológia?

Podľa čínskeho pohľadu na marec bude tomuto mesiacu vládnuť energia vetra a dreva. Príroda sa veľmi dramaticky mení. Náš organizmus bude cítiť pozitívnu energiu oživenia, ktorú prináša vietor. S marcom a príchodom jari súvisí veľké upratovanie. Bolo by dobré aby ste si ho rozložili na etapy a energiu nevydávali naraz. V marci totiž zbierame energiu a ak by sme prekročili svoje energetické limity, mohlo by sa stať, že začiatkom leta ochorieme. Upratovanie predstavuje prvok kovu a keďže vládne tomuto mesiacu drevo, budeme pri ňom o čosi nervóznejší. Energie tohto mesiaca súvisia so žlčníkom a tento orgán zasa s rozhodovaním sa, ale aj zlosťou – žlčovitosťou. Najvýhodnejšie si energiu nazbierame vhodnou stravou. Musíme teda vylúčiť jedlá, ktoré by mohli poškodiť žlčník. Teda nič vyprážané ani veľmi mastné a vynechať alkohol. Ideálne by bolo ak by sme sa držali tradície našich predkov a držali pôst.

Z čínskych znamení si musia Tigre, Zajace a Draci dávať pozor na unáhlené rozhodnutia. Do polovice marca sú viac menej obklopení chaosom,. Hady, Kone a Kozy budú mať dostatok energie a môžu sa rozbehnúť. Koncom mesiaca si musia dávať pozor na infekčné ochorenia. U Opíc, Kohútov a Psov budú vládnuť protichodné energie, môže sa u nich stupňovať únava, depresie, budú prehnane puntičkárski. Svine, Krysy a Byvoly by mali ísť naplno. Bola by škoda nebyť aktívni, keď ich kreatívnosť bude na vrchole.

zaznamenala: kb

Kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 23815   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE