ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53885

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 89 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Awmybiteta

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Prognózy na rok 2010 podľa tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     25.1. 10, 04:43

Všeobecné tendencie: Posledný súd, Panovníčka, Blázon

Budeme mať zaujímavý rok, lebo v každom z nás bude vzbudzovať túžbu meniť sa, akoby začínať nový život. Tento rok akoby vyslal signál, že sa musíme otočiť smerom k duchovnu. Veľmi zosilnie ekologické hnutie, ľudia sa budú utiekať k prírode a najviac na ľudí budú vplývať veci spojené s prírodou. Chaotické počasie, ale najmä voda, budú vplývať na všetko ostatné aj na politiku a samozrejme na ekonomiku. Príchodom čínskeho roku Tigra zosilnie aj dravosť a agresivita. Podľa poslednej karty tento rok prinesie veľa nevyspytateľných udalostí a situácií. Ľudia sa dostanú na hranicu, okraj, kde sa budú musieť rozhodnúť ako ďalej. Vidím to tak, že buď človek zásadne zmení svoj postoj k prírode, okoliu ale hlavne k sebe, alebo spadne do priepasti. V tomto roku sa dostanú na svetlo staré pravdy, spočiatku ich budeme vnímať ako niečo nové, ale po čase zistíme, že tieto múdrosti tu už boli pradávno, len sme ich nevnímali. Aj nové objavy budú pochádzať z dávnej minulosti.

Politická scéna: Veža, Mesiac, Sila

Táto konštelácia pripomína výbuch tlakového hrnca. S parou sa dostanú von dlho utajované veci. Môžeme očakávať nadmieru emocionálne podfarbené situácie, ale aj násilie, vystúpenia určitých skupín proti iným. Ťažko povedať, či jestvujúca vláda unesie toľko škandálov, veľmi „vyskočí“ rómska otázka. Zjaví sa aj charizmatický vodca, vládnuť budú tí, ktorí budú vedieť správne využiť mocenské schopnosti. Tento rok sa javí v politike ako obdobie rozkladu a žiaľ aj násilností. Vidím tu aj budovanie niečoho takého ako domobrana. Zažijeme záplavy, voči nim aj bezmocnosť vlády na jednej strane, ale veľmi silnú solidaritu a vzájomnú pomoc medzi ľuďmi na strane druhej.

Zdravie: Hviezda, Koleso šťastia, Pustovník

V liečení sa presadia alternatívne metódy, čerpať sa bude najmä z východných náuk liečenia. Najviac sa bude hovoriť o význame žalúdka, trávenia, výživy a spôsobe stravovania, favorizovať sa budú ekologické potraviny. Veľa sa bude hovoriť o pôsobení planét na celkové zdravie človeka a potvrdí sa ich vplyv na náš život. Často skloňovaným slovom bude regenerácia. Prídu prevratné objavy v liečení niektorých onkologických ochorení a cukrovky. Jún a júl by mali priniesť objavy, ktoré prispejú k liečeniu doteraz smrteľných ochorení a väčšina z nich bude súvisieť s imunitným systémom.

Peniaze, ekonomika : Veľkňaz, Veľkňažka, Voz

Všetok chaos a zmätky v zahraničných ekonomikách paradoxne slovenskej ekonomike pomôžu. Máme tu až dve ochranné karty. Naznačujú, že by sme sa mali uberať k lepšiemu. Na Slovensko by mal prísť poklad – akýsi symbol našej histórie a jeho príchodom akoby sme získali ochranu. Dobre sa bude rozvíjať stavebníctvo, všetko, čo je spojené s nehnuteľnosťami. Nebude núdza o zahraničné investície aj zo zámoria. Naša vláda urobí dobré zmluvy, ktoré budú pozitívne vplývať na rozvoj ekonomiky, pravda, tieto zmluvy pravdepodobne budú predmetom kritiky niektorých štátov EU a aj Ameriky.

Láska: Spravodlivosť, Milenci, Smrť

Ak sú vzťahy čestné, alebo dané karmicky, tak vydržia a vydržia až do smrti. Tento rok sa utužia všetky úprimné zväzky, ale tam, kde je v popredí vypočítavosť, tie nevydržia. Je to asi tak, ako keď človek pred smrťou skladá účty, tak sa teraz účtuje v láske. Rok preverí čistotu nášho partnerstva a je teda celkom logické, že zaregistrujeme i veľa rozchodov a rozvodov. Každý jeden vzťah bude podrobený skúške zvonka a spomínaná vypočítavosť či povrchnosť sa ukáže. Obdobie „skúšok“ bude kulminovať v lete.

Kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 22374   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE