ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50179

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 99 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Frankuphow

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.December podľa tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     2.12. 09, 04:03

Všeobecné tendencie: Božie súdy, Panovníčka, Panovník

Vidím ich ako veľmi pozitívne, duchovné. Atmosféra v období Vianoc sa javí ako romantická. Každý z nás by mal ísť do prírody a z jej darov si pripraviť vianočnú dekoráciu. Energie prajú rodinnému súžitiu, čo budú pociťovať hlavne ženy. Dopredu si treba urobiť veľké upratovanie a pripraviť rozpočet, lebo energie prajú a tak trocha nútia k poriadku a zmyslu pre estetiku. Karty naznačujú aj pekné počasie.

Politická scéna: Smrť, Pustovník, Kňažná

Na prvý pohľad akoby sme stáli nad hrobom a modlili sa za mnohých politikov. Vyzerá to na koniec starých čias. Jeden z politikov definitívne odchádza. Vyčerpaný a vylúčený z okruhu ostatných. V tomto mesiaci sa určite bude preberať komunizmus, odhalia sa ešte hroznejšie veci a jeden človek bude za to spätne potrestaný. Objavia sa tajné spisy a informácie z nich pomôžu „spadnúť“ jednej hlave. Naozaj sa začínajú diať vážne veci, ktoré privodia veľké zmeny. Dokončia sa v januári, februári. Politika sa javí ako úbohá a biedna. Mnohým jestvujúcim politikom dohára svieca ich kariéry.

Ekonomika, financie: Blázon, Obesenec, Kňaz

Informácie, ktoré vypustia politici, akoby rozpútali nákupný ošiaľ, ale ukáže sa, že ide o planý poplach. Vianoce po hmotnej stránke budú chudobnejšie, ale deti sa budú tešiť. Energie budú mať tendencie očisťovať ľudí od hmoty. Straty majetkov však netreba brať tragicky. Ukáže sa do piatich rokov pozitívna stránka tejto straty. Vznikne nečakaná situácia, ktorá sa napokon pre Slovensko ukáže ako dobrá. Bude to niečo, čo súvisí s ekonomikou EU, impulz príde z Nemecka a bude sa týkať poľnohospodárstva. Do hry vstúpi odborník a český politik, ktorý pomôže aj nám a rozbehne sa česko-slovenská spolupráca.

Zdravie: Spravodlivosť, Mág, Mesiac

Problémy budú mať precitlivení ľudia, ďalej tí, ktorí sú chudokrvní, alebo majúci ťažkosti s kosťami. Chrípka sa vyskytne, ale viac bude okolo nej strachu, než by sa prejavila jej závažnosť. Radím dostatok oddychu, veľa tekutín a mať úctu k svojmu telu.

Láska: Milenci, Rovnováha, Veža

Mnohí sa budú cítiť znovu zamilovaní, vzťahy sa dávajú do poriadku, z niektorých kolegov sa stanú milenci. Lenže dôjde aj k akémusi preosievaniu. Vzťahy, ktoré nie sú dostatočne pevné, sa rozídu – toto bude trvať až do apríla. Tie, ktoré sú založené na láske, porozumení a panuje v nich úcta, vydržia. Spolu zostanú aj ľudia, ktorí mali vzťah v minulých životoch. Dlhodobé vzťahy držiace spolu len formálne sa rozpadnú do konca roka. Skúškou budú aj samotné Vianoce. Nenechajte sa ovplyvniť spoločenskými konvenciami, ale buďte počas sviatkov s tými, ktorých milujete. Stačí sa riadiť srdcom, to je to základné pravidlo.

Kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 20293   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE