ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:54016

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 71 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Ahgxalaupe

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Týždenný horoskop od 9. do 15. mája 2011 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     8.5. 11, 03:05

Slnko je v znamení Býka. V znamení Barana je Jupiter, Venuša, Mars, Merkúr a sú vo vzájomnej konjunkcii. Urán je  osamote v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca. Venuša vstupuje do znamenia Býka koncom týždňa. Mars a Venuša sú v sextile s Neptúnom v znamení Rýb. Saturn v znamení Váh je v kvadráte s Plutom. Mesiac dorastá a prvú štvrť dosahuje v utorok. Konštelácia planét výrazne podporuje osoby narodené v znamení Barana, Strelca a Leva. Oslabené sú Váhy.
 
Pondelok: Mesiac je v trigone s Uránom, v kvadráte s Marsom, Jupiterom, Venušou a Merkúrom. Mesiac o 11.35 hod. vstupuje do znamenia Leva. Vládca toho hrdého znamenia je Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle, vplývajúce na hrdosť, pýchu, lesk, bohatstvo a vládnúce schopnosti.

Utorok: Mesiac je v prvej štvrti o 22.35 hod. a je v kvadráte so Slnkom a v sextile so Saturnom. Po zdravotnej stránke sú ovplyvnené cievy, krvné tepny a celý srdcovo cievny systém. V záhrade prekypríme záhony, vysievame cukrovú kukuricu, fazuľu, tekvicu a uhorky.
 
Streda: Mars vstupuje do znamenia Býka o 8.11 hod. Mesiac je v trigone s Marsom, Merkúrom, Venušou a Jupiterom, v kvadráte so Slnkom a v opozícii s Neptúnom. Mesiac vstupuje do znamenia Panny o 15.59 hod. Vládca znamenia Panny je Merkúr nachádzajúci sa v zemitom živle a vplývajúci na pedantnosť, pracovitosť hlavne v oblasti služieb.
 
Štvrtok: Mesiac je v trigone s Plutom a Slnkom. Po zdravotnej stránke sú ovplyvnené tráviace orgány, črevá, žlčník a pankreas, a preto ich nezaťažujeme ťažkou potravou. Každé sústo dôkladne rozžujeme najmenej 60 sekúnd a napoly predtrávené prehltneme.
 
Piatok: Mesiac je v opozícii s Uránom a v slabnúcom trigone so Slnkom. Mesiac o 17.56 hod. vstupuje do znamenia Váh. Vládca znamenia je Venuša nachádzajúca sa vo vzdušnom živle a vplývajúca na krásu, umenie, kultúrnu sféru a na širšiu verejnosť.
 
Sobota: Mesiac je v opozícii s Uránom, v konjunkcii so Saturnom a v kvadráte s Plutom. Konštelácia môže u slabších jedincov vyvolávať pasivitu. V záhrade zbierame púpavu na med ihneď po rozkvete a vysádzame slamienky a zostriháme odkvitnuté jarné trvalky. Očkujeme ruže a balkónové kvety zaštipujeme.
 
Nedeľa: Venuša vstupuje o 23.25 hod. do znamenia svojho domovského znamenia Býka. Mesiac je v opozícii s Marsom, Merkúrom, Venušou a Jupiterom. Planéty najviac prajú rozjímaniu, duchovným aktivitám a meditáciám. Mesiac o 18.31 hod. vstupuje do znamenia Škorpióna. Vládca znamenia je Mars nachádzajúci sa vo vodnom živle.
 
 

 
kontakt: 055 62 517 10
 
 
Foto: Marek Bednář

http://www.cassovia.sk/misik/index.php3

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 94994   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE