ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50017

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 108 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: xxxfaxkp

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Jún podľa tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     3.6. 09, 02:30

Všeobecné tendencie: Mesiac, Voz, Mág

Na celkovú situáciu v júni sa podpíše počasie, ktoré bude veľmi premenlivé. Ľudia budú extrémne precitlivení a veľmi vnímaví na na energie. Počítajte teda s náladovosťou, plačlivosťou, ale aj priam so záchvatami smiechu. Emocionálne výkyvy, ako ukazuje posledná karta, dokážeme udržať pod kontrolou rozumu. Iba ak jemu dovolíme vládnuť, pomôže nám stabilizovať svoje správanie sa a vyhneme sa rozladenosti. Na druhej strane ale ľudia budú schopní vcítiť sa do starostí druhých. Pri možných živelných pohromách, nebude chýbať dostatok sociálneho cítenia a nebývalá snaha pomôcť.

Politická scéna: Slnko, Pustovník, Moc

Vychádza to na posledné zaryčanie leva. Môžme teda očakávať naozaj neprimeraný agresívny, emóciami nabitý útok vysokopostaveného politika. Vidím tu, akoby srdcovú príhodu v priamom prenose. Ale aj ataky smerujúce k bitke. Po takomto čine, ľudia precitnú a konečne pochopia čo za človeka je daný politik. Jeho samotného to bude stáť odchod z politiky. Črtá sa ešte užšie spojenie s Čechmi.

Peniaze, ekonomika: Svet, Láska, Veža

Nastal čas rozhodnúť sa, ktorou cestou Slovensko pôjde, či uprednostní spoluprácu s krajinami EU, alebo využije viac spoluprácu s východnými krajinami. Ani jedna z týchto ciest nebude znamenať prepad, druhý variant akoby zabezpečil väčšiu prosperitu. Ak sa predá, jeden významný podnik práve krajine z východu, bude to veľmi dobrý obchod.

Zdravie: Hviezda, Kňažná Obesenec

Jún je vynikajúci na regeneráciu, Využiť by ju mali ľudia s problémami dýchacieho aparátu. Dobre urobia všetci tí, ktorí sa budú pohybovať na slnku. Získajú veľa uzdravujúcej energie. Aj ľudia dlhodobo chorí pocítia v júni zlepšenie. Pobyt v prírode v týchto dňoch zabezpečí aj prísun blahodarnej kozmickej energie- Pozor si musia dať chorí na srdce a tí, čo majú problémy s cievami. Srdciarov potrápi najmä dušnosť z námahy.

Láska: Božie súdy, Kňaz, Panovníčka

Vzťahy sa budú utužovať. Vynikajúci mesiac na svadby, zásnuby, počatie dieťaťa. Čas bude síce priať vzťahom, ale zároveň sa ukáže, ak niekto vo zväzku klame a úlohu zaľúbeného, či milujúceho iba hrá. Najmä ženy by mali dobre porozmýšľať, či sa slová zhodujú so skutkami. Každý, kto chce začať žiť s tým druhým, nech tak urobí v tento mesiac.

Kontakt: 0914 104 689


pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 23007   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE