ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50215

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 75 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: xxxfaxtuud

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Čím obdarovať svojho príbuzného?
@ veštenie -> astrológia     8.12. 03, 03:58
Možno neviete čím obdarovať svojho príbuzného, svoju lásku alebo kamaráta na vianoce. Ponúkame vám tipy Petra Mišíka, čo by z astrologického pohľadu mohlo zaujať jednotlivé znamenia

BARANI – Vybavenie do prírody, či už sa to týka letných alebo zimných individuálnych športov. Môže to byť niečo na bicykel, kvalitné športové oblečenie z prírodných materiálov, ale aj dýky, či zaujímavé nože.

BÝCI – Majú počas Vianoc harmonicky postavený Mesiac i Merkúr. Môžeme pre nich kúpiť buď niečo čo súvisí s fit nes, niektorým starožitnosti, iným zasa urobí radosť vkusný šperk zo zlata.

BLÍŽENCI – Čokoľvek, čo rozšíri ich obzor vzdelanosti. Knihy, diskety so zaujímavým programom, exkluzívne pero, pripojenie na internet, mobilný telefón. A čosi na turistiku, trebárs batoh na cesty s mapami.

RACI – Depresie im rozptýli rozbaľovanie mnohých drobných darčekov. Najväčšiu radosť im urobia také, ktoré zvýšia domáce pohodlie a pohodu, teda papuče, atraktívne sviečky, mlynček na kávu, alebo čajovú súpravu.

LEVI – Vďaka postavenia Marsu určite niečo, čo podporí ich dynamiku. Potrpia si na exkluzívne doplnky, značkovú kozmetiku, prvotriedne nápoje či bonboniéry. Darček luxusne zabalte. Veľmi sa potešia, ak im ho bude niekto závidieť.

PANNY - Ako sme uviedli im cez sviatky hviezdy nadelili naozaj pohodu. Ocenia najmä praktické darčeky, ale určite sa potešia aj takým, ktoré súvisia so zdravím. Môže to byť osobná váha, alebo tukomer či tlakomer

VÁHY – Ocenia predovšetkým vkusný darček, ale určite aj nejaký zájazd, môže byť aj za umeleckými pamiatkami, vstupenky na hodnotný koncert, predstavenie ale aj DVD alebo CD s umeleckou nahrávkou.

ŠKORPIÓNI – Tých vždy poteší kniha s tematikou záhadna, Orientu a mystiky. Pre ženy to môže byť erotická bielizeň a pre mužov ďalekohľad. Alebo niečo na sebaobranu.

STRELCI – Ak vyberiete predmety súvisiace s cestovaním alebo kolektívnymi športami určite sa nezmýlite. Môže to byť stan, kufrík či celoročná vstupenka na plaváreň alebo masáže.

KOZOROŽCI - Budú počas sviatkov precitlivení a niektorých potrápia aj problémy s očami. Pod stromčekom by ich potešila klasická ale súčasne aj veľmi kvalitná kozmetika, rovnako to môžu byť aj známe prírodne preparáty

VODNÁRI – Potrebujú zo všetkého najviac ubezpečiť, že doma sú pochopení. Z hmatateľných vecí všetko nové, čo súvisí s komunikačnou technikou, straším prírodné preparáty a prírodnú kozmetiku.

RYBY - Im dať aspoň malí priestor na rozmýšľanie o prítomnosti a budúcnosť. Veľa malých darčekov, ale takých, ktoré ich naozaj prekvapia, ktoré nečakali. Najväčšmi sa budú tešiť ak im obohatíte zbierku, alebo podporíte niečím ich koníčka.

kb

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 4574   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE