ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53822

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 84 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Ahomapanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Marec z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     1.3. 09, 23:13


Všeobecné tendencie: Veža, Obesenec, Veľkňaz

Karty naznačujú obmedzujúce energie, možnosť vojnového napätia. Obyvatelia budú musieť zaujať nový postoj k peniazom a nakupovať to, čo je naozaj potrebné, neutrácať na zbytočnosti. Tento čas je aj dobrý na to, aby sme sa zbavili nepotrebných, starých vecí, šiat, nábytku a prijali všetko nové, čo so sebou život prináša. Dobre budeme vnímať umelecké diela, rodinné návštevy, ale pozor na slová. Mohli by sme aj rok riešiť konflikt vďaka podrezanému jazyku. Veľa sa bude hovoriť aj o viere, jednotlivých cirkvách a ich vzájomnej spolupráci.

Politická scéna: Voz, Kňažná, Mesiac

Vyzerá to tak, ako by štát ťahali dva odlišné kone. Jeden plnokrvník a druhý starý a nevládny, takže kočiš nevie kade - jeden čihi a druhý hota. Starí politici budú chcieť udržať jestvujúci stav a budú brojiť voči tým, ktorí prinášajú novoty. Z toho vyplynie intrigárčenie a rozdelenie sa politickej scény na dva tábory. Jeden z mladých politikov veľmi správe zhodnotí finančnú politiku a povie aj to, čo sa mnohým nebude dobre počúvať. Vidím tu aj komunistické a fašistické tendencie u veľmi mladých skupín ľudí, čo vytvorí tiež napätie. Aj keď to bude vyzerať na rozpad politickej scény, nestane sa tak.

Ekonomika, peniaze: Rovnováha, Blázon, Láska
Naša cesta je dobrá, nenechajme si ale do nej hovoriť politikou EU, alebo inými zásahmi z vonku. Nesmieme sa nechať zatiahnuť do sporov v našom okolí. Ak budeme kráčať po ceste, na ktorej sme sa ocitli pred 6 rokmi, bude dobre, ak sa pokúsime riešiť spor mimo územia Slovenska, nedopadne to dobre, dostaneme sa do chaosu, z ktorého by sme sa spamätávali aj rok. Šetrenie energií prinesie ovocie, pomôžeme ním prírode a naozaj nebudeme ak sa budeme držať zásad ktoré som spomenula až tak prežívať celosvetovú krízu.

Zdravie: Diabol, Hviezda,Rovnováha

Najviac zaťažený bude žlčník a ľadviny. Neodporúčam robiť veľké upratovanie, takto vynaložená energia pôsobí v tomto mesiaci protichodne a môže organizmus enormne vyčerpať, čo platí samozrejme pri každom veľkom výdaji energií. Neodporúčam mastné s vyprážané jedlá rovnako ako alkohol, Treba čo najviac chodiť do prírody a čerpať energiu u nej, a to platí dvojnásobne pre ľudí pracujúcich za počítačmi. Problémy vzhľadom na veľké výkyvy počasia budú mať reumatici a ľudia trpiaci vysokým krvným tlakom. Možno očakávať aj infekčné ochorenia, Možno niektorých poteším, že konečne zažijeme aj teplé, na toto obdobie až horúce dni.

Láska: Lev, Božie súdy, Koleso osudu

Karta Božie súdy hovorí o tom, že mu bude vrátené to, čo si narobil za posledné tri roky. Ak bol niekto neverný, postretne ho nevera, ak miloval, bude milovaný. Pozor na výbuchy násilia. Aj keď hádky zahrmia búrky, chápte ich ako očistný proces. Vzťah sa vyjasní a pravda, ktorá z toho vzíde vzťah lieči. Je tu herectvo i vášeň. Vzťahy založené na čestnosti a úprimnosti v nasledujúcich rokoch prinesú aj na hmotnej úrovni veľa pozitívneho

Kontakt 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 31388   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE