ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50014

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 130 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: VaughnErect

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.December z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     25.11. 08, 00:27

Všeobecné tendencie:

Celý mesiac bude plný prekvapení a „ preoraný“ v ekonomike, ktorá sa odrazí v našom bežnom živote. Máme tu opäť uťahovanie opaskov. Pri nákupoch vianočných darčekov budeme oveľa skromnejší. Zastihnú nás nečakané zmeny počasia - kalamity. Ľudská múdrosť však zvíťazí a skromnejšie sviatky neznamená tráviť horšie sviatky. Len sa budeme musieť prispôsobiť hospodárskej kríze, prijať celý rad opatrení. Stačí počúvať múdrych ekonómov a tých máme. Neradila by som začínať nové projekty, život naberie pomalšie tempo a je tu aj čas na spomienky.

Politická scéna:

Výrazné zmeny, vyjasňovanie myšlienok, krátkodobá súdržnosť, nepriateľstvo vystrieda spolupráca a zavládne rozum.. Vidím tu aféru jedného politika súvisiacu s úplatkárstvom pravdepodobne v rezorte stavebníctva a ukončenie činnosti jednej strany. V decembri zavíta na Slovensko významná návšteva z východu, pravdepodobne z Ruska. Mala by pomôcť v riešení ekonomických otázok Politici nebudú veľmi ochotní hovoriť o týchto rokovaniach.


Ekonomika:

Urobia sa potrebné kroky, nové zmluvy akoby vzkriesili ekonomiku. Nastanú časy férového - inteligentného podnikania. Spojenectvo so slovanskými krajinami prinesie dobré ovocie. S výnimočným objavom sa bude prezentovať slovenský vedec. Na východe Slovenska sa črtá možnosť výstavby fabrík súvisiacich s chemickou alebo farmaceutickou výrobou. Náš región by sa mal začať krok za krokom ekonomicky regenerovať.


Láska:

Netreba mať v tomto období ilúzie, lebo kto ich má, toho postihne ľadová sprcha. Tí ľudia, ktorí sa na seba budú pozerať a pristupovať k sebe lojálnejšie, budú vyhrávať. Na druhej strane láske a vzťahom neprospeje ak budete v sebe niečo dusiť. Doplatíte na to. Otvorenosť a úprimnosť pomôže viac ako inokedy. Vo vzťahoch nás očakávajú veľké prekvapenia.

Zdravie:

Výkyvy počasia neprispejú k psychickej stabilite ľudí, čo pocítia najmä psychiatri a psychológovia zvýšeným počtom pacientov- Viac budú ohrozené reprodukčné orgány v tejto súvislosti sa rozbehnú kampane proti pohlavným chorobám. Mnohých potrápia zuby. Pozor na alkohol, ten bude pôsobiť veľmi zhubne. Zaznamenáme aj veľa diskusií v súvislosti s fajčením. Vláda sa bude zaoberať pôrodníctvom a zubárstvom.

kb
Kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 30484   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE