ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50015

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 127 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: raymondbi69

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.S Petrom Mišíkom o tragédii 7.9. ráno
@ veštenie -> astrológia     22.9. 08, 02:23

Mnohí z nás v nedeľu 7. septembra trávili horúci deň pred televíznou obrazovkou. Tragédia v Chorvátsku sa najmä nás, Košičanov, veľmi dotkla. V autobuse sedela moja priateľka. Skôr než dám slovo poprednému slovenskému astrológovi Petrovi Mišíkovi, dovolím si odbočku. Pár dní pred odchodom mi priateľka zatelefonovala, či by som sa jej nepozrela do horoskopu, lebo mala škaredý sen, a aj keď sa na dovolenku teší, akosi jej práve ten sen nedá pokoja. Čítať v astrologickej mape je ťažké. Navyše ak vám je astrológia iba koníčkom. To čo som videla nebolo dobré, ale ako to interpretovať? Povedať teda priateľke nech necestuje? Veď sa tak teší, čo ak si nebodaj bude myslieť, že jej závidím? Okrem toho sa dá, to čo vidíte na mape interpretovať, nielen ako úraz, ale aj ako veľmi veľká hádka medzi priateľmi. Urobila som chybu a priateľke som iba okrajovo spomenula možný úraz. Podcenila som silu jej sna, ktorý určite patril medzi prorocké... Odbočila som iba preto, aby som jednak upozornila tých menej zdatných, aby nefušovali do ezoterických náuk a nás všetkých, aby sme viac verili intuícii.

Mohol by si spätne interpretovať čo sa dialo v to ráno na oblohe?

- Tiež najprv len malú odbočku. Aj pani, ktorá pripravovala a viedla zájazd mala katasrofálny horoskop. Mám jej dáta. Bola narodená v znamení Panny, teda nielen tranzitujúce Slnko ale aj Slnko v horoskope narodenia vytvárali s tranzitujúcim Uránom opozíciu, bol zle aspektovaný vzhľadom na Slnko aj Urán pri jej narodení. Tak isto Mesiac mala v kvadráte so Slnkom, a v jej horoskope bolo viacero varujúcich konštelácií, ktoré sa žiaľ podpísali na jej úmrtí. Ten deň charakterizovala opozícia Uránu a Slnka. Mesiac bol v znamení Strelca ( čo symbolizuje zahraničie ) v kvadratúre na Slnko a Saturn, pretože v blízkosti Slnka sa nachádzal ešte aj Saturn, obe tieto planéty neboli v dobrom postavení s Uránom. Merkúr bol v kvadratúre s Jupiterom, čo napríklad symbolizuje zlý úsudok, stret so zákonom, Mars tak isto vytváral kvadrát na Jupiter, čo predstavuje sebevraždenú odvahu, ale aj katasrofy. Takže energie boli veľmi nepokojné a zvádzajúce k povrchnosti.

Dominantnou podľa Teba bola opozícia Slnka s Uránom?

-Urán je ako granát. Spôsobuje náhle a prudké zvraty. Uránová energia nečakane a drasticky mení jestvujúce. Búra to čo je pevné, narušuje poriadok a systém. Čiže objaví sa nepredvídaný dramatický impulz, nehoda a najhoršie je, že človek ho nestačí rozumovo prijať, preto potom nasleduje negatívne spracovanie pocitu a celé to vyvrcholí žiaľ do skratového konania. Teraz je Urán v Rybách. Keď sa teda človek vystavený náhlemu stresu obzrie dookola, zdá sa mu, že všetci sú v katastrofickom rozpoložení, že nie je možné očakávať pomoc a on sám potom rieši situáciu veľmi negatívne. Urán v tele reprezentuje nervový vzruch, nervy, poruchy rovnováhy, krvný obeh, kŕče. Niektorí astrológovia sú presvedčení, že Urán stojí za poruchami z nadmerného nervového vypätia. Lenže ako som už povedal, v dané ráno sa nakopilo viacero negatívnych konštelácií.

Väčšina turistov boli seniormi, je možné predpokladať, keďže Urán je pomaly pohybujúcou sa planétou, že v septembri bol u väčšiny výskyt nehôd pravdepodobnejší? Dokedy nás Urán bude trápiť a čakajú nás ešte v tomto mesiaci kritické dni?

- Nie dobre na tom boli približne ročníky 1943 až 49. Vždy je predovšetkým otázka individuálneho horoskopu.Kritický je ešte 27. september . Do určitej miery je už október pokojnejší, ale Urán bude v budúcnosti pôsobiť na iné vekové kategórie.

Ktoré znamenia by si mali dávať pozor?

-Panny, Strelci, koniec Rýb a Blíženci.

Keďže pripravujeme rozhovor o karme, myslíš si, že táto udalosť s karmou súvisí?

-Určite a veľmi silne, pretože išlo o vplyvy, ktorým je ťažké sa brániť

Katarína Bednářová

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 30640   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE