ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50015

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 127 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: raymondbi69

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.September z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     30.8. 08, 06:56

Všeobecné tendencie:

Čaká nás významný mesiac. Zaznamenáme veľa zmien a silných otrasov, ktoré súvisia s celosvetovým dianím. Otrasy sú potrebné, lebo nútia ľudí zamyslieť sa, kde vlastne patria. Zaznie veľa ostrých rozhovorov, ktoré budú súvisieť s morálkou, alebo náboženskými či inými duchovnými smermi. Budú sa meniť jestvujúce zákony práve na základe medzinárodnej situácie. Hlavné slovo v riešení situácií budú mať právnici, a to čo uzákonia, nás posune k lepšiemu. Najsilnejšie zmeny a otrasy zaznamenajú svetové mocnosti, pretože sa vyskytnú prekvapujúce až šokujúce odhalenia. Od ľudí sa očakáva veľká vnímavosť, musia rozlíšiť čo je pravda a čo klamstvo. Pozor najmä ma fanatizmus, klamstvo a manipuláciu.

Politická scéna:

Najviac sa bude hovoriť o cti politika a to v súvislosti so získaním výhod. Mnohé záležitosti sa budú šiť horúcou ihlou, čo nebude dobré. Viaceré politické strany sa budú zlučovať. Vidím tu aj vojakov vo vzťahu k vzniknutým udalostiam čo zdá sa, súvisí s vonkajšími vplyvmi. Niektoré sily z vonka akoby sa snažili rozložiť jestvujúcu vládu a karty vážne varujú pred skrytými provokáciami. Nebude hodnú chvíľu jasné, kto za nimi stojí. Ak sa vláda nedá strhnúť k nerozvážnemu postupu, ale zomkne sa, všetko dobe dopadne.

Peniaze:

Ekonomika je vynikajúco rozbehnutá, no boj o trhy na tomto poli nekončí nikdy. Bude potrebné veľmi sledovať vývoj financií na burzách, kde sa bude umelo vytvárať situácia nepriaznivá pre našu ekonomiku. Naši finančníci nesmú podľahnúť tlakom. Ak budú brániť záujmy Slovenska, neustúpia a nepodľahnú rôznym požiadavkám či nástrahám, všetko dopadne dobre. Nesmú tiež preferovať „vlastné“ nad „všeobecné“. Cudzí kapitál by nemali v septembri púšťať do odvetvia stavebníctva a nehnuteľností.

Zdravie:

V celku priaznivé, menšie problémy hrozia srdciarom a ľudˇom chorým na pľúca. Vidím tu ešte častejšie zápaly zubov, nosných dutín a bolesti hlavy. Stanú sa obľúbenými a aj vyhľadávanými skupinové cvičenia. Počasie by malo byť veľmi príjemné, preto pobyt na slnku, v prírode a spolu s očistnými kúrami, náš organizmus môže dobre pripraviť na zimu.

Láska:

Tak trocha bude v úzadí. I tu akoby prebiehalo zbližovanie a rozdeľovanie. Budú k sebe priťahovaní na jednej strane duchovne založení a na druhej materialisticky. Dôležité ale bude pochopenie a v prípade potreby vedieť sa zomknúť

Kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 28308   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE