ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53360

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 65 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: osvrazzEr

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.August z pohľadu egyptského tarotu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     1.8. 08, 05:08

Všeobecné tendencie:

V auguste nás čaká veľká kumulácia výbušnosti, nechcených zvratov a problémov. Nesmieme zabúdať na minulosť ale ani privolávať negatívne udalosti, zlo. Vidím to aj ako boj medzi duchom a hmotou, bude sa oddeľovať plevel od zrna, zlo od dobra. Pokojní a duchovne vyspelí ľudia toto nepokojné obdobie lepšie zvládnu ako tí, čo sú hmotne zameraní. Pomôže súdržnosť, pestovanie priateľstiev. Vo zvýšenej miere zaznamenáme militantné tendencie a nacionalizmus. Treba si dávať pozor na psychiku. Nervove vyčerpaní, alebo slabí budú agresívni. Pestujte si preto duševné zdravie a navoďte si vnútornú pohodu.

Politická scéna:

Bude sa rozpadať a tento procese bude sprevádzať mnoho intríg a aj vzájomné osočovanie, čo sa prejaví vo všetkých stranách momentálnej politickej špičky. Zaznamenáme priam extrémne výbuchy. Oproti sebe budú stáť tí, čo boli veľmi silní a vplyvní a tí, čo pôsobili ako šedé eminencie. Urán podľa tohto výkladu je v Škorpiónovi, a podľa ďalších kariet pôjde o zákerný, ostrý a vážny boj. Zastaví ho až veľmi vplyvná osobnosť a celé neľútostné stretnutie bude mať dohru na súde.

Peniaze:

Čaká nás priaznivá situácia, ale ekonómovia musia zostať otvorení zmenám. Vidím, že sa pôjde do rizika, ale napokon všetko dobre dopadne a koruna sa bude ďalej priaznivo vyvíjať. Čas praje kúpe nehnuteľností.

Zdravie:

August je výborný na absolvovanie preventívnych prehliadok, aby sa človek stihol dať do poriadku pred zimou. V tento mesiac nehrozia ani tak fyzické problémy, ako podráždenosť, psychická labilita. Pozor na choroby kože a pohlavných orgánov. Nepôjde o epidémie ale treba sa chrániť na kúpaliskách a tam, kde sú spoločné hygienické zariadenia. Suchý a horúci mesiac prežijeme v zdraví ak ho budeme tráviť viac doma, v príjemnom chládku, v rodinnom kruhu, než v zhone trebárs aj na zahraničnej dovolenke. Najdôležitejší bude kvalitný spánok. Treba chodiť skoro spať a skoro ráno vstávať.

Láska:

Láska a city budú silné, partneri budú tak trochu mať tendenciu medzi sebou súťažiť o vodcovstvo. Nevery sa rýchlo prezradia. Napätie znížia úprimné rozhovory a aj nepríjemné veci v tomto mesiaci opačná strana ľahšie príjme.

Kontakt: 0914 104 689

Zaznamenala: kb

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 23517   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE