ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50179

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 98 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Frankuphow

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Júl z pohľadu tarotmanky Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     30.6. 08, 22:59

Podľa čínskej kozmológie júl ovláda prvok zem a energia vlhko. V ľudskom organizme môže napáchať riadne zmätky. Teplo a vlhko sa síce správa priateľsky k žalúdku ale devastujú kosti a ľadviny. Orgán ľadvín má spojitosť s mandľami, preto ak v júli pocítime bolesti hrdla alebo nádchu, venujme pozornosť aj ľadvinám. Skôr ako siahneme po antibiotikách vyskúšajme kúpeľ alebo polievku s morských rias a uvidíme, že si s prvkom zeme viac pomôžu. Prvok zeme nemá rád prekvapenia a najviac to pocítia Býci. Panny a Kozorožce. Ak si každý deň vopred naplánujeme, možnosť prekvapení eliminujeme na minimum a získame pocit bezpečia, náš organizmus sa upokojí. Táto vlastnosť prvku zeme nám teda môže niekedy pokaziť dovolenky, lebo od prekvapivých situácii môžeme pociťovať únavu.

Ľudia narodení v znameniach TIGER, ZAJAC a DRAK budú viac pociťovať záťaž na ľadviny a pľúca- Treba sledovať dostatočný prísun tekutín. Nepodceňovať ale ani sa príliš nezaťažovať vplyvom okolia.

HADY, KONE a KOZY si budú pripadať ako na húsenkovej dráhe a striedavo sa prejaví nedostatok i nadbytok energií. Obmedzte jedlo, vynechajte vyprážané a tvrdý alkohol. Dovolenku si zariaďte aktívnu.

OPICE, KOHˇUTY a PSY budú musieť veľmi hospodáriť so svojou energiou. Pocit úzkosti môže vyvolať horúčava, preto sa snažte pred priamym slnkom schovať sa do tieňa.

Kontakt:BYVOLY, SVINKY a KRYSY nesmú preháňať fyzické aktivity, mohli by vážne ochorieť. Ich veľkým pomocníkom bude vody, preto by v nej mali tráviť čo najviac času.

Egyptský tarot:

Všeobecné tendencie:
Čaká nás veľmi akčný mesiac v znamení Uránu, táto planéta riadi najmä spoločenské procesy, a preto rozhodujúcim pre celkovú atmosféru bude politický a ekonomický vývoj. Urán to je originalita, ale aj výstrednosť, novosť, vynálezy, slobodný duch, či revolúcie. S tým všetkým budeme musieť prejsť. V danej zostave karty hovoria, že sa situácia bude veľmi rýchlo meniť, mnohé zmluvy podpísané práve v júli, nebudú dobré. Rozdiel medzi chudobnými a bohatými sa prehĺbi. Možno očakávať nepokoje vo väzniciach, a žiaľ vidím tu aj veľa havárií a časté zlyhávanie techniky. Radím nedať sa strhnúť k unáhlenému rozhodnutiu a všetko si v pokoji zvážiť, než sa rozhodneme niečo urobiť, či podpísať.


Politická scéna: Veľmi diskutabilné budú dohody, ktoré na prvý pohľad budú síce vyzerať sľubne, ale môžu predstavovať pascu. Padne veľa sľubov, len s ich plnením budú problémy. Dve strany sa budú prezentovať ako dobrí priatelia, ale aj tu pôjde o nástrahu. Na politickej scéne sa bude hovoriť najmä o bezpečnosti, súdoch a armáde. Parlament bude nútený meniť zákony, ale len ťažko to bude zvládať. Skupina, ktorá vedome vyvolá rozklad politického zoskupenia, bude z neho najviac ťažiť

Ekonomika, peniaze: Ľudia budú v tejto oblasti opatrní a bude vládnuť stiesnená nálada. Nejaká finančná spoločnosť „spadne“ a vidím tu veľké množstvo ľudí nariekať. Zaujímavé ale je, že zmluvy vo sfére ekonomiky sa urobia dobré a dobre sa rozvinie aj spolupráca, a to najmä s frankofónnou krajinou, čo nám neskôr pomôže a zabezpečí na dlhé roky prosperitu. Slovenskú ekonomiku začnú v zahraničí brať veľmi vážne a slovenská koruna bude posilňovať. Slovenskej ekonomike sa dostane uznania od svetoznámeho ekonóma.

Zdravie: Karty hovoria o chorobe, ktorá prichádza z diaľky, ale ide starý druh choroby, s ktorým sme sa u nás už veľmi dlho nestretli. Je nutné dodržiavať všetky nariadenia týkajúce sa prevencie alebo karantény. Vidím tu aj veľkú - hromadnú haváriu. Havárií v júli bude naozaj veľmi veľa, na príčine je najmä psychická nepohodu a aj v cestnej premávke platí - striktne dodržiavať predpisy.

Láska: Ponesie sa v znamení dobrých mravov a nádeje. Sobáše uzatvorené v júli majú veľkú pravdepodobnosť vydržať veľmi dlho ako by nad nimi naozaj stál vyšší princíp. Deti počaté v júli dostanú do vienka čosi ako genialitu. Rozchody a rozvody v tomto mesiaci by mali mať pokojný a slušný priebeh.

Kontakt: 0914 104 689

Zaznamenala: kb

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 24940   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE