ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50168

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 115 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Auqqzpanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Máj z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vyslužilovej
@ veštenie -> tarot     2.5. 08, 03:06

V čínskej kozmológii sa dočítame, že prvkom tohoto mesiaca je oheň a energia teplo. Je prvým letným mesiacom. Aj u nás sa o máji hovorí ako mesiaci lásky a láske je oheň, takže sme tomuto chápaniu blízko. Máj by sme mohli prirovnať k energetickej zásobárni – k pumpe. Môžeme si energie načerpať na dlhé obdobie, a využívať by sme ju mali v súlade s prírodou. Chodíme neskoro spať a skoro ráno vstávame. Ak je to okolo šiestej hodinz, výborne sa sa naštartujeme na celý deň. Stihneme urobiť mnoho vecí a rozbehnúť tak isto mnoho akcií. Medzi 10. až 15. májom kulminuje chladná energia, ktorá prehriaty organizmus schladí.

Drevené tigre, draci a zajace pozor na pečeň a žlčník, tempo treba držať primerané, nepodceňujte od nikoho informácie a najmä nie aprílové.

Ohnivé hady, kozy a kone majú všetky tromfy v rukách, len si musia dávať pozor, aby ich postup nebol veľmi rýchly.

Kovové opice, kohúty a psy majú veľmi veľa energie a preto si musia dávať pozor, aby „nevyschýnali“,

Vodné svine, krysy a byvolovia majú výborný čas na uzatváranie nových známostí, vytváranie kontaktov, nemali by v ničom ale preháňať.

Čo nás čaká podľa egyptského tarotu?

Všeobecní tendencie: Máj sa bude niesť v znamení učenia sa a poučenia. Učenie nepochybne prináša so sebou pokrok a o školstve ako takom, sa bude hovoriť často. Aj v súvislosti s neobvyklými formami výučby. Ďalšia karta však deklaruje chaos, extravagantnosť, delírium, šialenstvo. Ľudia si budú musieť dávať pozor na silné emócie, vášne, ale aj na alkohol a drogy. Môžeme však hovoriť aj o fanatizme a manipulácii vo veľkom. Pozor na davové psychózy. Trojicu kariet uzatvára Saturn, spolu s predchádzajúcimi kartami upozorňuje na dôležitosť obozretnosti, Klamstvo treba prekuknúť, lebo lží bude okolo nás dosť. Lepšie bude situácie analyzovať so znalosťou veci, ako sa poddať manipulácii. Pozor preto na klamlivé informácie a nepodliehajte hneď silným emóciám.

Politická scéna: Na scéne sa ukážu silní nepriatelia, vystúpia ľudia, ktorí pestujú kult osobnosti, ďalej strany, ktoré sú extrémne. Bude sa vyťahovať veľa vecí súvisiacich so súdnictvom, pravdepodobne sa zas otvorí téma dekrétov prezidenta Beneša. Rozhodnutia, ktoré sa v máji urobia – uzákonia, budú rozporuplné a viaceré žiaľ nesprávne, ba až škodlivé. Politická scéna bude natoľko vypätá a uskutočnia sa také zlé právne opatrenia, že urobia zlé meno Slovensku v cudzine. Bude hroziť strata dôvery. Ľudia by sa preto nemali nechať zmiasť politickými škandálami alebo vykonštruovanými procesmi. Hlava aj padne - ale pre populizmus. To čo sa bude diať, nie je dobré. Ak ľudia ale rozpoznajú faloš, nebudú finančne trpieť, nesmú sa však nechať uniesť emóciami davu. Zlé rozhodnutia by ovplyvnili vývoj krajiny až na niekoľko rokov.

Zdravie: Základom je urobiť si a dodržiavať plán životosprávy. Pobyt na slnku sa stane v tomto mesiaci prospešný. Treba si dávať pozor na kliešte, lebo karty naznačujú pravidelne sa opakujúce ochorenie prenosné na človeka od zvieraťa. V zdravotníctve niekto odstúpi z vysokého postu, tak isto sú tu naznačené spory, súdy. Na riešenie problémov bude nutná diplomacia. Ďalšie karty hovoria o horúčkových ochoreniach, pozor si treba dávať na stravovacie návyky a stres, aby sme príliš nezaťažili žalúdok. Riaďme sa vojenskou disciplínou pri životospráve a buďme k sebe láskavý a pozorný ako boli k nám naše mamy a potom bude všetko v poriadku.

Peniaze:Vplyvní ľudia budú mať obrovský dosah na ekonomiku, hroziace súdy a spory budú veľmi negatívne vplývať na jej vývoj – až katastrofálne. Ďalšia karta nabáda k ostaržitosti pred vplyvmi z vonku, a pred násilným riešením situácie. Sú tu náhle zmeny, roztržky, bankrot, prerušenie stykov, nečakané udalosti. Akoby sa opakovala situácia, ktorú sme už raz zažili. Z predchádzajúceho výkladu vyplýva, že politická stabilita bude mať veľký vplyv ma celú oblasť ekonomiky. Mocenské boje môžu otvoriť dvere k nie práve priateľský, silám, ktoré môžu ohroziť našu ekonomiku vlastnou expanziou. Karty naznačujú, čím väčšia nestabilita bude u nás, tým viac sa nás dotkne kríza, ktorá prichádza v celosvetovom meradle . Zásahy v máji do ekonomickej oblasti sa nesmú robiť nasilu a musia mať dôveryhodnosť.

Láska: V máji bude láska najmä o komunikácii, stretávaní sa s priateľmi, chodení na spoločenské posedenia, do prírody. Treba si však dávať pozor na prílišné vášne a veľmi kriticky sa budú vyvíjať mimomanželské vzťahy. Na pretras verejného záujmu sa dostane sekta, v pozadí ktorej je neviazaná sexualita. V tomto mesiaci si za poradcu k citom treba prizvať aj rozum.

Kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 20934   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE