ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53423

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 57 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: hgtpmegtag

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Apríl z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     6.4. 08, 16:04

Podľa čínskej kozmológie v tomto období sa prejavujú energie dreva -jar ale už aj ohňa, teda leta. Veľmi dôležité je nájsť si v apríli stabilitu. Obrazne povedané, ukotviť sa. Čínski majstri hovorili o tomto čase, ako zbere a roztrieďovaní faktov a informácií i rôznych listín a dokumentov. Najdôležitejšie zo všetkého je ale na základe spomínaného zberu a vytriedenia informácií, si veci naplánovať. Ušetríme si tým veľa energie. Pocítime akoby odchádzajúcu ťažobu, a tak ako sa budeme približovať k máju, prenikne k nám ľahkosť bytia. Treba si uvedomiť, že pretrvávajú ešte energie z marca, takže pozor na rozčuľovanie, škodíme tým žlčníku a pečeni. Problémy s pečeňou sa na tvári zvyknú ukázať v podobe pozdĺžnych vrások na čele. Vlhkosť zasa môže vyvolať problémy u postihnutých kĺbov a neošetrených zubov. Apríl korešponduje s Drakom. Ak ste sa narodili pod nadvládou prvku dreva vynikáte smelosťou, idealizmom a súťaživosťou a vašou úlohou je naučiť sa ovládať hnev. Drevu prináleží Jupiter a svetová strana východ.

Tentokrát Eliška veštila z Egyptského taroru, ktorý sa odlišuje od klasického, jeho výklad je náročnejší ale vraj aj presnejší.

Všeobecné tendencie: Všetko sa bude točiť okolo peňazí, bude sa prejavovať váhavosť a čaká nás aj prekvapenie. V popredí bude komunikácia a veľa sa bude hovoriť o právnych záležitostiach. V tomto mesiaci pravdepodobne dôjde k napätiu medzi právnymi a ozbrojenými zložkami . Budú sa otvárať aj tajné dokumenty a preniknú von utajované informácie. Karty naznačujú zvýšenú vnímavosť ľudí, a tak si iste dáme pozor na podvody súvisiace s ekonomikou a ustrážime možný nepokoj. Ale sú tu aj energie elegancie a združovania. Záleží iba na každom z nás, ktoré uprednostníme.

Politická scéna: Na vzostupe budú energie prinášajúce napätie, hrozia potýčky a rozvrat, súdy a po výbuchu zlosti, môže ísť aj o fyzický výpad, pomôže vyriešiť situáciu jedna malá strana. Spory budú súvisieť s justíciou alebo vojskom. Po upokojení hladiny vzíde nová zmluva, ktorá zabazpečí pokoj. Karty hovoria o nehode i o čiernom, veľmi falošnom politikovi.

Zdravie: Určite sa bude zlepšovať, ale len ak k životnému štýlu budeme pristupovať ako vzdelaní ľudia, a to najmä v oblasti stravovania. Mali by sme vedieť o našich genetických predispozíciach a podľa toho aj žiť, vtedy si zachováme dobré zdravie. Nemali by sme zlou životosprávou podporovať to, čo máme v organizme už geneticky menej disponované. Očistné kúry, čerstvé bylinky a menej mäsitých jedál určite pomôžu. V tomto období sa môžu vyskytnúť ochorenia priedušiek, kostí, sleziny a lymfatického systému.

Láska: Ľudia budú žať, čo zasiali. Problémy čakajú tých, ktorí si neošetrili vzťahy z minulosti a ktorí majú mimomanželské vzťahy. Pocítia dôsledky svojich nedobrých rozhodnutí. Naopak práve vznikajúce vzťahy založené na úprimnosti majú veľké šance, rovnako ako staré, naplnené čistotou. Láskaví ľudia budú ostatných priťahovať, podráždenosť a nečestnosť naopak odpudzovať.

Peniaze:Dostatok ich budú mať tí, ktorí vsadia na vzdelanie a inteligenciu. Znalosti z ekonómie ich dovedú k tomu, čo chcú. Najdôležitejšie je všetko si dobre premyslieť a naplánovať. Rýchle rozhodnutia v apríli nebudú tie najšťastnejšie. Dariť sa bude v kúpe a predaji nehnuteľností a poľnohospodárom. Konečne sa začne dariť aj v živočíšnej výrobe ale ak chov sa nesmie zamerať na prechemizovaný veľkochov. Dôležitá bude voľba, čo sa farmári rozhodnú pestovať, karty hovoria, že tohtoročná úroda hrozna ale aj ďalších plodín neskorej jesene by mala byť výborná. Peniaze nebudú mať ľudia, ktorí sa nevedia podeliť, sú sebeckí a arogantní.

Kontakt: 0914 104 689

zaznamenala kb

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 18795   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE