ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.


Standard user
lretwelldorr

poč. registrovaných užívateľov:50081

V tejto chvíli prezerá stránku 1 registrovaných užívateľov 127 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: IsmaelRet

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Prognózy II.
@ veštenie -> astrológia     15.1. 08, 02:48

Astrológ Peter Mišík:

Tento rok predznamenala konjunkcia Jupitera so Slnkom. Táto konštelácia dáva viac peňazí, veľký lesk, často akési pozlátko, ale aj bohabojnosť. Jupiter je v konjunkcii aj s Merkúrom, teda slušne pôjdu obchodné záležitosti. Pretože je blízko Pluto, v pozadí je skrytá nepriama podpora nejakého atómového projektu. Slnko je dobre so Saturnom, čiže úspech možno dosiahnúť cez vytrvalosť a najmä systematičnosť čo dáva mimoriadne dobrú štartovaciu platformu každému. Mesiac je v kvadráte so Slnkom i s Merkúrom, môžeme teda očakávať obmedzenia v oblasti vzdelávania sa a v intelektuálnej sfére vôbec.

Vo vnútri Slovenska budú pretrvávať hádky a škriepky, vzájomné hašterenie. Na jednej strane je tu obrovský úspech Slovenska, čiže budú nás brať ako čestných, dôveryhodných, finančne dobre zabezpečených, ale že to nie je celkom tak, naznačuje Mesiac pre spomínané problémy vnútornej integrity.


Všetky planéty, ktoré sú v Kozorožcovi, okrem Mesiaca, ktorý je vo Váhach sú v opozícii s Marsom, teda možno očakávať v aj nebezpečenstvo ozborojených konfliktov, snahy teroristov a zásahy ozborejených zložiek Mars svojim postavením našťastie nerobí až také drastické škody, ale určite naznačuje nehody technického charakteru.


Ktorí podnikatelia sa budú mať lepšie a ktorí na tom budú problematicky ?

Všetci tí, ktorí budú mať šancu výrazne uspieť budú tí, ktorí sú napojení na štátnu správu, ďalej na zbrojársky priemysel. Tí budú mať skrytú podporu. Venuša sa nachádza v Strelcovi, takže sa dá očakávať finančná podpora vzdelávaciemu systému, ale pozor, ak som spomínal pred tým obmedzenia, súvisí to so zmenou v oblasti pedagogického prístupu. Je tu odklon od klasickej výučby, od mentorovania smerom k ľahkým spôsobom výuky. Niečo ako Komenského škola hrou a tieto projekty či systémy budú mať zelenú.

V oblasti služieb vidím 60 percentnú úspešnosť. Tí čo chodia pracovať ako opatrovatelia do zahraničia pocítia obmedzenia. Bude sa vzmáhať automobilový priemysel. Počítačová technológia sa ocitá v opozícii so Saturnom, takže vzniknú veľké problémy. Nastáva tu prielom v jestvujúcom systéme. Doterajší akoby sa úplne zmrazili, dochádza ku výrazným zmenám. Vidím to aj ako vznik nových firiem s novými mozgami. V počítačových technológiách dôjde k zásadnému obratu. Tieto zmeny sa však naplno prejavia až v roku 2010. Prvoradá v tomto roku pravdepodobne bude ochrana systémov. Zvíťazí jednoduchosť.

Kultúra bude veľmi nespokojná s dotáciami, TV, rozhlas, internetové média sa budú vyvíjať rozporuplne. Na druhej strane dekoratívne umenie, kultúra ktorá je zemitého charakteru, nie vzdušného, na tom bude dobre. I tá, ktorá sa viaže ku tradíciám. Ale už v roku 2009 po tomto, nazvime to tréningovom období, sa dostane tá prvá na výslnie.

Mnohí sa boja čísla osem a teda karmy. Hrozí nám niečo?

Treba si uvedomiť, že až do marca je Mars v nepríjemnom postavení. Ak sa rôzne vojensko - politické alebo policajné záležitosti nevyriešia do tohto termínu, budeme ich znášať po celý rok.

Podľa čínskej kozmológie bude rok potkana. O potkanovi sa hovorí, že prežije aj atómový výbuch. Ako vidíš rok z tohto pohľadu?

Asi takto. My, ako národ sme zvyknutí prežívať aj ťažké časy a z pozitív možno spomenúť, že sa dostaneme konečne k peniazom.

V čom zaznamenáme úspech?

Ako som uviedol v činnosti pre štát, v cestovnom ruchu ale so vzdelávacím nábojom, teda nie klasickou agroturistikou. V druhej polovici roka to bude oblasť duchovna ale aj ezoteriky. Musíme si uvedomiť, že veci sa budú vyvíjať pomalšie, vplyv Saturna sa nezaprie, ale pri vytrvalosti sa ľuďom bude dariť. Zaujímavé je, že trápenia sa nedotknú ani tak nižších vrstiev, skôr postihnú tie vyššie.

Zdravie?

Na zdravie bude mať najväčší vplyv naše stravovanie sa a nervozita. Čím ďalej tým viac budeme pociťovať akoby menej času. Budeme vystavení neuveriteľne silným stresovým situáciám. V prvom rade nesmieme stresy riešiť prejedaním sa, na jedlo si treba nájsť dostatok času. Dôkladne stravu rozžuť, aj 60 krát jedno sústo. Pri rýchlom jedení totiž stres prenášame do našej psychiky, a to sa zasa odrazí na fyzickej úrovni prepuknutím rôznych chorôb. Treba sa naučiť relaxovať a v žiadnom prípade nepracovať nad svoje možnosti.

Celková atmosféra roka?

Ako pozlátko. Budeme hlásať demokraciu, ale v pozadí budú útočiť silné diktátorské sklony. Budeme ovládaní a teda aj manipulovateľní cez city a rodinu.


pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 24319   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE