ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53822

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 82 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Ahomapanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Ako je to s Čiernou Lunou?
@ veštenie -> astrológia     19.5. 03, 07:46
Čiernu Lunu niektorí astrológovia považujú za deštruktívny princíp pohlavného pudu, iní zasa za princíp odopretej lásky a nevypočutých želaní, ale pre niektorých sa stáva symbolom nedoplatkov a dlhov duše, ktoré však musia byť zaplatené. Do astrológie Čiernu Lunu zaviedol americký astrológ Ch. Jayn.

Ďalší výklad hovorí, že Čierna Luna poukazuje na subtilné, hlboké a nejasné vlastnosti duše. Jej interpretácia si vyžaduje skúsenosti a umenie výkladu, pretože nejde o bežné ľudské vlastnosti či psychologické pochody, ktorým väčšina ľudí rozumie a chápe ich. Táto Luna sa vzťahuje na temné a neprístupné miesta vo vnútri človeka. Sú to základné prvky osobnosti, temnota, ktorá sa skrýva v každom z nás a ktorej sa nedá uniknúť. Pravdepodobne aj z tohto dôvodu sa niektorí astrológovia vyhýbajú jej interpretácii. Je to vraj príliš šokujúce - vytrhne to svedomie človeka z obvyklej letargie. Napokon čokoľvek, čo pramení z tohoto zdroje, vždy spôsobuje prebudenie vedomia. Pretože ľudia majú sklon sklon držať sa svojich návykov, sú mu často nové informácie o jeho vnútri nevítané.

Tranzity Čiernej Luny môžu byť znamením krízy, emocionálneho rozrušenia, alebo môžu odhaliť nevyhnutné prekážky, povinnosti, ktoré musíme splniť. Čierna Luna – lilth je považovaná aj za strážkyňu.

Astrologička pani Ljuba Axmanová sa ročným výskumom chce pokúsiť zmapovať ako to vlastne s Čiernou Lunou je, potrebuje však k tomu pomerne veľkú databázu. Ak jej chcete pomôcť pozrite sa na adresu:http://www.astrolozka.cz/

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 8412   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE