ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53361

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 68 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: rshzziktag

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.S astrológom Petrom Mišíkom o roku 2007
@ veštenie -> astrológia     16.1. 07, 15:20

V znamení čoho sa ponesie tento rok?

Najmä v znamení komunikácie a zbližovania sa s cudzinou. Výrazne sa začne zlepšovať situácia v kultúre. Intenzívnejšie budeme vnímať lásku, túžiť po pohodlí, častejšie podľahneme pôžitkárstvu a bude sa zlepšovať kvalita života celkovo. Žiaľ mnohé aktivity pôjdu na úkor rodiny. Výborný smer naberie všetko, čo súvisí s výukou a učením sa, najmä cudzích jazykov a budeme svedkami vynikajúcich športových výkonov.

Hrozia vojnové konflikty?

Hrozí aj silové riešenie konfliktov, napriek tomu však až na 70 percent prevládne zdravý rozum a snaha po harmonickom riešení Je ale zle postavený Urán (fanatizmus), a tak sa môžu vyskytnúť napríklad situácie, kedy armády budú chcieť v boji využiť najnovšie vyvinuté zbrane (pôsobenie Marsa). Hrozí aj mnoho chybných rozhodnutí politikov. Slovensko sa našťastie vo vojnových konfliktoch nebude angažovať.

Ako je to s ekonomikou, respektíve klasická otázka o uťahovaní si opaskov....

Jestvujúci rozmach bude brzdení asi o 15 až 20 percent, na príčine sú najmä nevyriešené problémy z minulosti. Jednak pôjde o splácanie dlhov, úverov. Pôjde však aj o iné záležitostí. Byrokrati a karieristi sa dostanú určite na lepšie pozície V tomto roku bude mimoriadne platiť hodnotenie z prvého dojmu, teda tí, alebo to, čo sa bude javiť na prvý pohľad ako zlato, ale v skutočnosti to bude trebárs len pozlátko, dopadne lepšie. Obstoja tí, čo uprednostnia chladnokrvné, ba až bezohľadné riešenia. Víťaziť bude žiaľ drzosť. Deti, rodinná sféra a starí ľudia do skladačky tohto roku akoby ani nepatrili. Nové podnikateľské aktivity sa podarí rozbehnúť asi na 60 percent, prosperovať bude agroturistika, všetky činnosti súvisiace so športom / aj výroba či predaj športových potrieb/ a s výukou. Úspešné budú aj mnohé ekologické programy, napríklad využívanie vodných zdrojov, čistota ovzdušia, využívanie prírodného a kultúrneho bohatstva.

Aký druh podnikania neobstojí a naopak čomu sa venovať?

Neobstojí takzvaný americký spôsob biznisu, teda taký, kde vo firme figurujú priatelia, alebo rodinní príslušníci. Narážať na problémy budú aj známe sieťové, alebo pavúčie firmy. Ako som spomenul zelenú bude mať všetko, čo všetko súvisí a podporuje športové aktivity vrátane technických vecí a tréningových metód, ďalej lektorská činnosť, dobre pôjde zábavný priemysel, oblasť kultúry, na vzostupe budú nové druhy komunikačných techník a nové technológie. Žiaľ, závislosť na internete sa prehĺbi. Menežment a organizačná zložka vo firmách bude rozhodujúca. Vrátim sa k uťahovaniu opaskov, nebude to tak ťažké ako v predchádzajúcich obdobiach, ale ľahké pre všetkých tiež nie.

Môžeš niečo k sociálnej situácii a zdraviu?

V sociálnej starostlivosti to bude škrípať. Zažijeme veľa rozruchu, ale okolo nepodstatných zmien. Nespokojnosť bude primeraná situácii, teda nie veľmi deštruktívna. V zdravotnej oblasti sa vyskytnú najmä problémy so zrakom, v prevahe budú psychické ochorenia spôsobené odlúčením od rodín, ale aj závislosťami, nakopením stresov a často vyústia do neharmonického riešenia problémov. Pre veľmi citlivých ľudí, bude tento rok mimoriadne náročný. Pre chladnokrvných a bezcitných prejde bez väčších problémov. Z pandémií možno očakávať návrat vtáčej chrípky.

Zaznamenáme katastrofy?

Budú spôsobené viac vodou ako ohňom. Neptún nie je dobre postavený vo Vodnárovi. Spomenul by som aj pretrvávajúce ťažkosti súvisiace s plynom

Ktoré dátumy považuješ za kritické?

Od 20. apríla do 5. mája. Od 7. do 8. augusta a potom 18. až 30. októbra. V decembri sa dostanú do popredia nevyriešené problémy z predchádzajúceho obdobia.

Dáš nám radu, ako úspešne prežiť rok 2007?

Stať sa, alebo byť, chvíľami egoistickým. Ak sa človek dokáže sám o seba postarať, nepotrebuje lekárov, sociálne výhody a ani pomoc ostatných. Stáva sa príkladom pre ostatných. Naopak prílišné sebaobetovanie môže uviesť do biedy aj samotného obetujúceho sa.


Ak by si mohol stručne o znameniach zverokruhu:

Ohnivé: Strelec, Baran a Lev - sú na tom výborne či už z materiálneho alebo spoločenského pohľadu.

Pevné: Býci, Panny a Kozorožce – u väčšiny sa situácia zlepší v druhom polroku.

Vzdušné: Blíženci, Váhy a Vodnári – ešte stále sú to oni, ktorí sa musia veľmi prispôsobovať.

Vodné: Raci, Škorpióni a Ryby – musia pokračovať v začatej činnosti a nezačínať s nevyskúšanými aktivitami.

zaznamenala: kb

Kontakt: 62 517 10

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 6498   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE