ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53885

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 84 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Awmybiteta

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Astrológ Peter Mišík o Vianociach
@ veštenie -> astrológia     21.12. 06, 23:58
Vianoce prinášajú silný duchovný vplyv, veľkú inšpiráciu dobra smerujúcu nahor ku širokej pospolitosti a verejnosti. Útechu v modlitbách a rozjímaní by mali hľadať osamotené bytosti, rozvedení jedinci a duchovne vyspelí ľudia. Opozícia Mesiaca so Saturnom prináša nebývalú potrebu nehy, úsmevu, a ak nie aktívnej, tak aspoň platonickej lásky. Rozdávať nehu a lásku by mali všetky pozemské bytosti. Nezáleží na drahých daroch, z nebeského pohľadu sa vysoko hodnotia aj myšlienky prinášajúce lásku, dobro a pokoj. Ovplyvňuje to Mesiac, ktorý je v konjunkcii s Neptúnom. Jupiter v konjunkcii s Marsom a v kvadráte s Uránom varuje všetky znamenia pred prejedaním sa a pozor na neprimerané nadšenie. Radím nerobiť činnosti, ktoré škodia telu.

Krásne prežiť Vianoce majú Vodnári, Blíženci a Váhy. Ryby svojou snahou pomáhať konkrétnym osobám si mierne obmedzujú svoju pôsobnosť. Barani nezmeškajú ani minútu z vianočných osláv. Býci sa realizujú viac v kolektíve a pri materiálne hodnotných daroch. Blíženci sa dokážu prispôsobiť každému stvárneniu Vianoc. Raci sa najlepšie potešia v kruhu svojej kompletnej rodiny. Levi môžu byť mierne zaskočení všestrannosťou tohoročných osláv. Panny sa len rozdávajú, čistia, upratujú a pripravujú, aby všetko bolo na svojom mieste. Váhy sa dokážu povzniesť až do nebeských výšin. Škorpióni ako vždy aj teraz objavia skryté darčeky a je ťažké niečím ich prekvapiť. Strelci oberú to najlepšie a najviac radosti budú mať z intelektuálnych a cestovných potrieb. Kozorožci, vďaka postaveniu Venuše v ich znamení majú zaručený obdiv, pohodlie a lásku. Vodnári hľadajú svetový najvýhodnejší smer svojho dobrého pôsobenia.

Kontakt: 62 517 10

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 4938   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE