ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53361

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 68 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: rshzziktag

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Astrológ a jogín Peter v ružinskej jaskyni
@ veštenie -> astrológia     22.12. 05, 02:27

V čase predvianočnom sme navštívili našich pravidelných spolupracovníkov. Ako prvému sme zaklopali na dvere známemu slovenskému astrológovi, Petrovi Mišíkovi. Je o ňom známe, že počas celého adventu sústreďuje svoje meditácie na všesvetový mier a lásku. Na Štedrý deň predpoludním, pokiaľ to čas len trochu dovolí, medituje v ružinskej jaskyni.

Boli sme zvedaví akú kvalitu dní nám nadelila počas sviatkov hviezdna obloha

„Vianočné obdobie je poznamenané z astrologického pohľadu niektorými nepríjemnými konšteláciami. Počas celých sviatkov je totiž neharmonicky postavený Mars v Býkovi. Vytvára ťažký kvadrát s Neptúnom vo Vodnárovi, Saturnom v Levovi a opozíciu s Jupiterom v Škorpiónovi. Jupiter je v kvadráte s Neptúnom a Saturnom a Saturn v opozícii s Neptúnom Tento zadúšajúci vplyv trochu znižujú len o málo lepšie konštelácie Venuše, Slnka a Merkúra.“

Poďme sa pozrieť na jednotlivé dni:

„O 23.decembri by som povedal, že nádej a duchovné hodnoty sú vysoké. Mesiac je vo Váhach a praje láske, Venuši a Neptúnu, teda duchovnému pozdvihnutiu. Súčasne je ale v zlom postavení so Slnkom a Plutom. Znamená to, že nemôžeme očakávať šťastné udalosti. ak sa naše osobné egoistické záujmy nezhodnú s nehou a skutočnou láskou.

24.december sa vyznačuje podobným postavením planét len je viac fanatickejší a ďalej od reálnej skutočnosti. Snílkovia si prídu na svoje.

25. a 26. decembra - nielen pre vstup Mesiaca do Škorpióna - ale aj pre oživenie vyššie spomenutého negatívneho vplyvu kvadratúry, môže dôjsť ku zvýšenému počtu úrazov, rozbrojom v rodinách. Ani spoločenská situácia nebude stabilná. Športovo založení ľudia sa nedokážu venovať naplno svojmu hobby. Živelné udalosti môžu byť silnejšie než ľudské sily.“

Ktoré znamenia si musia dávať pozor a ktoré sa budú „vytešovať“?

" Na úrazy: Býci narodení koncom apríla, Levi narodení koncom júla a Vodnári narodení koncom januára. Na depresie: Levi a Vodnári, na preťaženosť a stresy Škorpióni.

Výnimočne pekné Vianoce ale budú mať Vodné znamenia, Rak, Ryba a Škorpión, druhá polovica Vodnárov, Blížencov a Váhy. „kb

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 3667   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE