ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:54016

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 71 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Ahgxalaupe

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Aký bude rok 2005 na Slovensku ? Opýtali sme sa astrológa Petra Mišíka.
@ veštenie -> astrológia     11.1. 05, 05:36

Stručná charakteristika jednotlivých znamení zverokruhu

Barani:

Ide konečne výrazne do lepšieho obdobia. Prejaví sa to ale až v druhej polovici 2005 roku. Začne sa spamätávať z doterajších negatívnych vplyvov. Výdavky budú stále veľké, ale menšie ako vlani. Je veľmi dôležité, aby nič nerobili proti zákonom a morálke a neriešili situácie unáhlene. V oblasti lásky majú vynikajúci štart. To čo si zachovajú do začiatku roka 2005 v tom budú žiť. V oblasti zdravia radím obrátiť sa chrbtom ku klasickej medicíne a tvárou k prírode. Tam nájdu čo potrebujú. Hlavne oddych a psychickú pohodu.

Býci:
Majú veľmi dobré predpoklady do 1.7. pre zamestnanie a kariéru aj pre rodinu. Rodina ich podrží aj v druhej polovici roka. Po finančnej stránke by si mali veci zariadiť do 1. októbra. Potom sa im začínajú problémy. Ich postavenie sa začne otriasať. V zdravotnej oblasti je pre nich horšia druhá polovica roka. Ich problémy začnú kulminovať. Klasická medicína ich koncom roka sklame. V oblasti lásky sú na tom o niečo lepšie ako 2004 roku. Musia hľadať lásku tam kde je, a nie tam kde nie je. Upevniť si jestvujúci zväzok a nehľadať úniky.

Blíženci:
Doterajšie obmedzovanie sa postupne stráca. Môžu znovu rozbehnúť biznis, kariéru. Skutočne veľmi dobré postavenie planét majú pre podnikanie. Vrodená dvojtvárnosť Blíženca si príde na svoje hlavne v komunikačnej oblasti a pri cestovaní, z čoho by mohli profitovať. Viac opatrní by mali byť v športe a v láske. Hrozí im pôžitkárstvo. Na vrodenú povrchnosť môžu doplatiť najmä v láske. Zdravie sa im môže podlomiť, ak podľahnú pôžitkom.

Raci:
Veľké problémy sa stratia pomerne rýchlo. Koncom jari, začiatkom leta si znamenie Raka môže vydýchnuť Čaká ho výrazne lepší druhý polrok, mimoriadne dynamický vývoj vo finančnej a materiálnej oblasti. Veľmi priaznivé obdobie pre prácu a kariéru nastúpi od jesene a tak isto sa to týka aj lásky. V zdraví pretrváva kritické obdobie až do novembra. Mali by si uvedomiť, že treba žiť trošku asketickejšie. Mali by tiež rozvinúť svoju bdelú pozornosť, lebo pre pôžitky by mohli zabudnúť na to, čo im doteraz išlo dobre. Musia si dať pozor pred ovplyvňovaním.

Levi:
Ich obdobie je dobré do 1.7. Potom nastane čas uťahovania opaskov. Najprv sa budú snažiť presadiť sa za každú cenu, potom zistia, že sa treba prispôsobiť. Musia si chrániť peniaze pred šikovnými obchodníkmi ! V oblasti zdravia veľký pozor na srdcovo-cievne ochorenia počas celého roka, mierne zlepšenie nastane iba v zime. Láska a pôžitky sú silné. Ak sa ale nenechajú zaslepiť lichôtkami, bude to v tejto oblasti výborné

Panny:
Čaká ich mimoriadne úspešný rok. Obrovský úspech v opatrovateľských aktivitách, výborné obdobie pre upevňovanie rodiny a financie, excelujú v pracovnej oblasti. V súvislosti so zdravím si treba dávať najväčší pozor na vnútorný nepokoj a prejedanie sa. Stačí aby sa naučili relaxovať a uvoľňovať. Škodí im unáhlenosť. V láske sa ľahko nechajú ovplyvniť trblietaním, úsmevmi, lichôtkami, a vtedy sa môže vyskytnúť problém. Ak však budú Panny vyrovnané a uvážlivé, čaká ich prekrásny rok.

Váhy:
Majú pred sebou veľmi dobré obdobie. Mnohí im budú závidieť, ale len Váhy budú vedieť, že ich výsledky sú získané veľmi ťažkou námahou, drinou a sebaobetovaním. Prekonajú ale všetky problémy a v duchovnej oblasti majú vstup do neba otvorený. Nech sa ale neobzerajú za minulosťou. Po finančnej stránke zaznamenajú vzostup. Vyhrajú spory a súdy. V zdravotnej oblasti radím spoľahnúť sa len na klasickú medicínu. V oblasti lásky sa dočkajú lepšieho priemeru.

Škorpióni:
Znamenie bude poznačené očakávaním čohosi nového, v druhej polovici roka však Škorpiónov čakajú nepekné podrazy. Ich povaha je otvorená pre prácu a biznis, napriek tomu odmena za námahu bude len tretinová. Najväčšie problémy a neočakávané, im spôsobí byrokracia. Neraz aj zo zahraničia. Dynamický rozbeh by mohli zaznamenať v októbri. V láske budú úspešní až od októbra. Zdravie im môže ohroziť nadmerná únava a prepracovanie. Škodí im samota a dlhotrvajúce problémy. Pomôže im najmä čínska, ale aj klasická medicína.

Strelci:
Zaznamenajú výrazný vzostup oproti minulosti. Oživia cestovateľské aktivity. Obchodné aktivity zúročia. Majú vynikajúce obdobie pre činorodosť a rýchli postup ako v ekonomickej oblasti, tak na spoločenskom rebríčku. V zdravotnej oblasti im hrozia úrazy. Sami si ublížia vtedy ak sa budú spoliehať na nekonvenčné riešenia problémov, môže to byť napríklad elektronika alebo internet. Tam nedosiahnu také úspechy, aké očakávajú. V láske im tak isto tento rok bude mimoriadne priať.

Kozorožce:
Pomalý, ale istý vzostup, ale až od mája a neskôr. Zdravotné problémy sú do júna veľmi nepríjemné. Doteraz iba latentné, sa budú zhoršovať, nesmú teda bagatelizovať žiadne ťažkosti. Znižuje sa im imunita. Saturn je v retrográdnom pohybe a v opozícii s Kozorožcami. Spory a súdy budú v prvej polovici roka prehrávať. Zhoršuje sa ich komunikácia. Priatelia ich budú obmedzovať. Pomôcť by si mohli športom, oddychom a intelektuálnou činnosťou. V láske si škodia svojou nevyrovnanosťou. Pri získavaní peňazí im hrozí tvrdosť a bezcitnosť,čo im môže priniesť veľa nepriateľov.

Vodnári:
Vodnári majú dobre postavení Jupiter s Neptúnom, čaká ich teda veľa stretnutí s vysoko duchovnými ľuďmi. Je tu veľká šanca aby aj oni výrazne stúpli na duchovnej úrovni. V druhej polovici roka im začne znepríjemňovať život Saturn. Vyvolá v nich nespokojnosť s jestvujúcou spoločenskou situáciou. Po finančnej stránke ich čaká vzostup. V kariére tak isto postup. Len pozor na byrokraciu! Veľmi priaznivé obdobie na zmenu zamestnania! Pomáhať im bude klasická medicínu. Pozor na srdcovo-cievny systém. Varujem pred veľkou fyzickou námahou. V láske je príklon ku platonickej.

Ryby:
Rok im vôbec nepraje v športe, ani pri rôznych rýchlych aktivitách a aj pri práci s technikou celkovo. Musia si dávať väčší pozor pri manipuláciou s ňou. Výrazný postup v materiálnej a spoločenskej oblasti a aj v kariére je až koncom leta. V zdravotnej oblasti pozor na úrazy a netradičné ochorenia, napríklad pohlavné. V láske sa črtá skôr priemer. V rodine je možné častejšie narušenie harmónie.

Zaznamenala: kb
Foto: Karol Hatala

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 5136   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE