ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:54016

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 58 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Ahgxalaupe

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.S Petrom Mišíkom o tom, čo nás čaká posledný deň v roku
@ veštenie -> astrológia     27.12. 04, 10:46

“Silvester bude veľmi zvláštny. Mesiac, ktorý spúšťa udalosti prechádza zo znamenia Leva do znamenia Panny. Je harmonicky postavený so Slnkom. Znamená to, že rozvážni ľudia, ktorí sa vedia kontrolovať, budú tráviť posledný deň v roku lepšie než tí, ktorí sú k sebe menej prísni, alebo im sebadisciplína nič nehovorí. Žiaľ, ten istý Mesiac je v opozícii s Uránom a v kvadratúre s Marsom. Urán je je tiež v kvadratúre s Marsom, teda ide o veľmi nepríjemnú konšteláciu. Pre “splašených” ľudí je tento deň doslova nebezpečný, lebo je veľká pravdepodobnosť výskytu havárií a rôznych nehôd, za ktorými stála práve unáhlenosť. Napríklad aj ľudia bez fyzickej kondície a tí, ktorí nevedia odhadnúť svoje sily, respektíve ich preceňujú, by mali dávať úžasný pozor pri športovaní. Podobne sú vystavení rôznym náhlym problémom tí, ktorí zvyknú všetko robiť na poslednú chvíľu, sú netrpezliví, alebo pôžitkári, či alkoholici, a napokon celý rad ďalších, ktorí podliehajú rôznym vášniam a chúťkam. Pre tých všetkých tohtoročný Silvester predstavuje varovanie a vztýčený prst. Najkritickejší čas je do 20. hodiny na Silvestra a potom sa len veľmi pomaly nepriaznivé aspekty strácajú.”

Mohol by si niečo k inkriminovaným planétam ale najmä k tomu, čomu sa máme vyvarovať?

“Mars napríklad symbolizuje nebezpečenstvo požiaru, nehôd, Urán zasa nebezpečenstvo výbuchov, a to máme pred sebou jediný deň kedy je legálne dovolené pracovať s pirotechnikou. Preto o tom hovorím, lebo bez dôkladnej prípravy, nedodržanía bezpečnostných opatrení, alebo návodu na letáku, hrozia vážne úrazy a požiare. Mnohí sa do nedobrej situácie dostanú akoby náhdou, nie však tí, ktorí budú rozvážni, všetko si vopred naplánujú a budú postupovať systematicky a starostlivo. Čiže naozaj sa treba ovládať, držať na uzde svoje nápady, chcenia a chúťky na alkohol. Tí, ktorí pôjdu cestou miernosti sa katastrof obávať nemusia.

Okrem spomínaného alkoholu ale tiež trebárs prejedania sa, neurobia dobre ani tí, ktorí sa rozhodnú stráviť Silvester osamote. Tieto konštelácie totiž majú vplyv aj na duševný stav a spôsobujú depresie a pesimizmus, a to až do takej miery, že môžu vyvolať traumu. Rodinnej pohode nepraje zasa Saturm, ktorý v mysli mnohých bude trápiť otázkou, či by to nemohlo fungovať lepšpšie a či je všetko naozaj v poriadku. Napriek tomu, alebo práve preto je dobre stráiť Silvester v prítomnosti ľudí, ktorým dôverujeme, ktorí sú nám blízki a ktorí sú milí.“

Ktoré znamenia budú sedieť na výbušnine?
.
“Najviac sú ohrození Strelci, Ryby a Blíženci. Dobre by sa malo dariť zemským znameniam, kde city až tak výrazne nerezonujú, teda Kozorožcom, Býkom a Pannám. Pre duchovnú oblasť majú harmonické postavnie Váhy a Vodnári. Pre nich budú silvestrovské meditácie veľkým prínosom.”

kb
Foto: Karol Hatala

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 3915   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE