ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53423

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 57 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: hgtpmegtag

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Týždenný horoskop od 16. do 22. apríla 2018 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     16.4. 18, 14:08

Slnko je v Býkovi v piatok a je v konjunkcii s Uránom v Baranovi a v kvadráte s Plutom v Kozorožcovi. Merkúr v Baranovi je v kvadráte so Saturnom v Kozorožcovi. Venuša v Býkovi je v trigone s Plutom, Saturnom a Marsom, všetky planéty sú v Kozorožcovi a sú v opozícii s Jupiterom v Škorpiónovi. Jupiter je v sextile s Plutom a Neptún v Rybách je v trigone s Jupiterom. Konštelácia vytvára nesústredenosť a škodí logike. Mesiac je v nove v pondelok a v prvej štvrti v nedeľu.

Pondelok: Mesiac je o 10.51 hod. v Býkovi a je v konjunkcii so Slnkom a Uránom a v trigone so Saturnom. Mesiac je v Nove o 3.57 hod. Vládca Býka je Venuša, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na hmotnú krásu a umenie.

Utorok: Mesiac je v Býkovi a je v konjunkcii s Venušou, v opozícii s Jupiterom a v trigone s Plutom, Marsom a Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prechladenie horných dýchacích ciest, krk a hrdlo.

Streda: Mesiac je o 14.02 hod. v Blížencoch kde je v konjunkcii s Venušou, v opozícii s Jupiterom a v trigone s Plutom. Vládca Blížencov je Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na prispôsobivosť a komunikáciu.

Štvrtok: Mesiac je v kvadráte s Neptúnom a po zdravotnej stránke vplýva na mozog, nervovú sústavu, ramená, ruky a pľúca. Dôkladne sa vyhýbame stresovým situáciám a pohybujeme sa častejšie v prírodnom prostredí.

Piatok: Slnko vstupuje do Býka o 5.12 hod. a Mesiac do Raka o 16.26 hod. Mesiac je v sextile so Slnkom a Uránom. Vládca Raka je Mesiac, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na jemnosť, rodinnú súdržnosť a nadanie pre obchodovanie.

Sobota: Mesiac je v trigone s Neptúnom a Jupiterom a v opozícii so Saturnom a Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na trávenie, žalúdok a metabolizmus. V žiadnom prípade sa neprejedáme.

Nedeľa: Mesiac je v prvej štvrti o 23.45 hod. Mesiac je v Levovi o 19.09 hod. a je v kvadráte s Uránom a Slnkom, v opozícii s Plutom a Marsom a v trigone s Jupiterom. Vládca Leva je Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle, vplývajúce na hrdosť, pýchu a organizačné schopnosti.


Kontakt: 055/ 62 517 10
                0904 544 309

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 1672   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE