ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:48189

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 103 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Jainnyd

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Týždenný horoskop od 22. do 28. januára 2018 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     8.1. 18, 13:48

Slnko je vo Vodnárovi a je v konjunkcii s Venušou tiež vo Vodnárovi. Merkúr je v Kozorožcovi v konjunkcii s Plutom v Kozorožcovi a Saturn sa tiež nachádza v Kozorožcovi. Jupiter je v Škorpiónovi a v konjunkcii s Marsom, ktorý vstupuje v piatok do Strelca. Urán je v Baranovi a Neptún v Rybách. Konštelácia podporuje túžbu po láske a oddychu. Mesiac je v stredu v prvej štvrti.

Pondelok: Mesiac je v Baranovi o 7.27 hod. a je v sextile so Slnkom a Venušou, v kvadráte so Saturnom a v trigone s Marsom. Vládca Barana je Mars s Plutom a nachádzajú sa v ohnivom živle a vplývajú na nadšenie pre všetko nové a prírodné.

Utorok: Mesiac je v kvadráte s Merkúrom a Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na hlavu, čelo, obličaj a trávenie. Pobyt v prírode a so zvieratami pomáha zlepšiť fyzický a psychický zdravotný stav.

Streda: Mesiac je v prvej štvrti o 23.20 hod. a je v konjunkcii s Uránom, v kvadráte so Slnkom a Venušou a v trigone so Saturnom. Mesiac o 14.39 hod. vstupuje do Býka. Tam je vládca Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle.

Štvrtok: Mesiac je v trigone so Saturnom a Merkúrom a Plutom, v kvadráte so Slnkom a Venušou, v sextile s Neptúnom a v opozícii s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nosohltan, krk, krčnú chrbticu a štítnu žľazu.

Piatok: Mars vstupuje do Strelca o 14.00 hod. a Mesiac do Blížencov o 18.39 hod. Mesiac je v trigone s Merkúrom a Plutom a v opozícii s Marsom a Jupiterom. Vládca Blížencov je Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle.

Sobota: Mesiac je v kvadráte s Neptúnom a v trigone so Slnkom a Venušou a v opozícii s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nervovú sústavu a ramená a ruky. Tiež pľúca sú ohrozené. Liečime sa oddychom a teplom.

Nedeľa: Mesiac je o 19.58 hod. v znamení Raka a je v sextile s Uránom. Vládca Raka Mesiac sa nachádza vo vodnom živle a vplýva na citlivosť, jemnosť, rodinnú súdržnosť a dobré obchodné cítenie.

Kontakt: 055/ 62 517 10

0904 544 309  
 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 285   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE