ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53990

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 76 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Axcvdpanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Týždenný horoskop od 30. mája do 5. júna 2016 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     31.5. 16, 12:06

Slnko je v znamení Blížencov a je v konjunkcii s Venušou je tiež v Blížencoch. Obe planéty sú v opozícii so Saturnom v Strelcovi a Marsom v Škorpiónovi a v kvadráte s Jupiterom v Panne a Neptúnom v Rybách. Jupiter je v opozícii s Neptúnom, v kvadráte so Saturnom a v trigone s Plutom v Kozorožcovi a Merkúrom v Býkovi. Neptún je v kvadráte so Saturnom. Urán je v Baranovi. Mesiac je v Nove v nedeľu. Konštelácia podporuje lenivosť a odovzdanosť.

Pondelok: Mesiac je v Rybách a je v trigone s Marsom. V záhrade polievame zasadené rastliny najlepšie pred východom slnka. Staráme sa o fyzický a duchovný rozvoj meditáciou, cvičením jogy a pobytom na čistom vzduchu.

Utorok: Mesiac je o 3.09 hod. v znamení Barana a je v kvadráte s Plutom, v sextile s Venušou a Slnkom a v trigone so Saturnom. Vládca Barana je Mars s Plutom a nachádzajú sa v ohnivom živle, vplývajú na tvrdohlavosť a lásku ku prírode.

Streda: Mesiac je v konjunkcii s Uránom. Po zdravotnej stránke sú ovplyvnené hlavové časti, obličaj a čelo. Darí sa práci s počítačmi.

Štvrtok: Mesiac je o 4.47 hod. v znamení Býka a je v sextile s Neptúnom a v trigone s Jupiterom a Plutom. Vládca Býka je Venuša, nachádza sa v zemitom živle, vplýva na hmotnú krásu, umenie a umeleckú tvorbu.

Piatok: Mesiac je v opozícii s Marsom, v konjunkcii s Merkúrom a v trigone s Plutom a Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na hrdlo, nosohltan, štítnu žľazu a krčné stavce. Darí sa v investovaní a nákupoch.

Sobota: Mesiac je o 5.01 hod. v znamení Blížencov a je v konjunkcii so Slnkom a Venušou, v kvadráte s Jupiterom a Neptúnom a v opozícii so Saturnom. Vládca Blížencov je Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle.

Nedeľa: Mesiac je v nove o 5.00 hod. a je v sextile s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pľúca, ramená a ruky, ale aj nervový systém. Darí sa v špekuláciách s financiami, bankovníctvom a s cennými papiermi.

 

Kontakt: 055/ 62 517 10
                 0904 544 309 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 7436   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE