ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50017

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 84 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: fxxxmelhd

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Máj z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     25.4. 16, 11:45

Všeobecné tendencie: Hviezda, Spravodlivosť, Obesenec

Máj prináša veľa energie a nádeje. Všetci s radosťou a nadšením pôjdeme do prírody, kde sa harmonizuje naše zdravie, prichádza veľa entuziazmu a dobrých nápadov aj smerom k práci. Mnohí dostanú radostnú správu o spravodlivosti, dobrý zákon o nebankových spoločnostiach v prospech občana a prichádza veľa vnútorného pokoja. Tí, ktorí ostanú zatvorení, budú trpieť chronickou únavou. V tomto mesiaci budú výkyvy počasia, na Slovensku hrozí aj zemetrasenie, ktoré nezbúra budovy, ale dvihne hladiny riek, takže niekde sa voda stratí, inde budú záplavy. Nebude to ale až tak nebezpečné, Hviezda nás bude chrániť. Máj je najlepší mesiac pre záhradkárov.

Politická scéna: Svet, Blázon, Pustovník

Na politickú scénu má vplyv zahraničie. Je to však veľa slov, ktoré ale zostanú iba v rovine memorovania, nie v realite. Naši politici si musia dať pozor na to, ako budú reagovať na správy zo zahraničia, prehnané očakávania môžu priniesť ochudobnenie národa. Mali by zvažovať, či odmietnuť niektoré ponuky, čo prinesie aspoň pokoj alebo aspoň neutrálnu situáciu. V politike to bude pripomínať bludný kruh, bude veľa rečí aj hľadanie spoločného jazyka, ktorý ale nenájdu. V parlamente si každý presadzuje iba svoje ambície, čo je na úkor národa. Hlavné slovo charakterizujúce dianie parlamentu v máji je fraška. V tomto mesiaci odíde významný politik z politickej scény kvôli zdravotnému stavu. Zomrie bývalý významný politik.

Ekonomika, peniaze: Slnko, Voz, Veža

V ekonomike pozor, aby sme sa nevrhli do projektov, ktoré by mohli viesť ku krachu. V tomto mesiaci je príznačná až osudovosť k rozhodnutiam týkajúcim sa ekonomiky a bez opatrnosti a skromnosti by nesprávne rozhodnutie mohli znamenať veľký krach, ktorý by dopadol na každého človeka. Radím neprijímať veľké, oslnivé projekty, ktoré by mohli dopadnúť fiaskom. Máj totiž praje podvodníkom. Rada: veľká opatrnosť pri predaji domov, nemovitostí a podpisovaní zmlúv zdanlivo i výhodných. Na ekonomiku bude vplývať zahraničná menová nestabilita.

Zdravie: Diabol, Koleso osudu, Božie súdy

Tento mesiac je žiaľ veľmi zaostrený na onkologické a infekčné choroby, možná aj karanténa k nejakému vírusu z cudziny, možné rozšírenie svrabu a TBC. Dobrý mesiac na regeneráciu trávenia, dobré sú pôsty, či skúsiť si urobiť vegetariánsky mesiac. Odporúčam koloidné striebro a zásadné prehodnotenie všetkého, čo súvisí s našim zdravím. Pri dodržaní zdravého životného štýlu však môžeme počítať so zlepšením zdravotného stavu. V máji ide o zásadné prehodnotenie k nášmu zdraviu. Tí, ktorí sú hospitalizovaní doma alebo sa liečia prírodnými liekmi, pocítia pri uzdravovaní väčší efekt. Najviac sú ohrození tí, ktorí pracujú s väčším počtom ľudí.

Láska: Mág, Sila, Panovníčka

Máj lásky čas, veľa energie, sily a vášne dodáva práve tento mesiac do vzťahov. Ak ju máme pod kontrolou, príjem astrálnej energie nám umožní uvidieť správneho partnera, takého ktorý dodáva silu a energiu a nie odoberá. V máji vzniknuté vzťahy sú poznačené vášňou a sexualitou. Moja rada, tešte sa na máj, lebo bude spojený so silou lásky. Dobrý čas na začiatok nových vzťahov i na počúvanie svojho srdca. Nemali by sme zabúdať, že aj rozchod v správny čas dodá dobrú energiu.


Kontakt: 0914 104 689

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 7931   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE