ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.


Admin
katka

poč. registrovaných užívateľov:53886

V tejto chvíli prezerá stránku 1 registrovaných užívateľov 82 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Acizzlaupe

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej na jún 2015
@ veštenie -> tarot     3.6. 15, 03:13

Všeobecné tendencie: Božie súdy, Sila, Spravodlivosť

Slnečný mesiac s množstvom energie. Vynikajúco sa budú cítiť najmä narodení v znamení Leva. Sila a vitalita bude na vrchole a je dobrý čas pustiť sa do rekonštrukcií príbytkov, prác na záhrade, či ísť na výlety do prírody či poznávanie hradov a zámkov na Slovensku. Všeobecné tendencie prajú aj vzťahom v rodinách, urobte si širšie rodinné párty. Veľmi dôležitá bude aj naša cesta, ktorá by mala smerovať k pravde, a tak môžeme riešiť veci od právnych záležitostí až po ideové. Ľudia pociťujú súdržnosť a majú pocit, že život sa uberá k lepšiemu. Každý, kto bude využívať svoju silu, rozum, city tak, aby záležitosti smerovali k rovnováhe, uspeje. O rovnováhu by sme sa mali snažiť vo všetkom, aj v športovaní, práci a oddychu, ale aj vyvážene sa stravovať. Buďme k sebe úprimní, povedzme si, čo chceme a ak budeme usilovať o dosiahnutia cieľa pri zachovaní vyváženosti, dosiahneme ho.

Politická scéna: Mág, Smrť, Milenci

Môžeme hovoriť o zániku jednej strany a o odchode známeho politika zo scény. Vonkajšie vplyvy spoza hraníc spôsobia rozklad viacerých politických zoskupení. Faktom ale je, že odumieranie starého vytvorí priestor pre nové. Škriepky, ktoré sledujeme, ukrývajú pod povrchom závažnejšie skutočnosti, o ktorých verejnosť nie je informovaná. Jedna z veľmi závažných informácií by však vďaka mladému novinárovi mala uzrieť svetlo sveta. Všetko sa bude točiť okolo EÚ. Neschopnosť a nechuť riešiť problémy bude pre mnohých politikov signálom odísť, ostanú tí, ktorí veria svojim ideám. V politike nás čaká veľmi vážny a ťažký mesiac.

Ekonomika, peniaze: Diabol, Velekňažka, Miernosť

V ekonomike budú prebiehať veľké zmeny, zvýši sa tlak exekútorov a finančné pomery mnohých rodín budú zložitejšie. Pozor na podvody a klamstvá a to všetko pod rúškou práva. I tlačenie peňazí sa bude javiť ako regulárne, ale ono veci len skomplikuje. Často sa bude hovoriť o Grécku a napokon sa nájde šalamúnske riešenie. Študent alebo žena ponúknu v ekonomike novú, veľmi rozumnú a zaujímavú cestu, ale aj tak nás čaká obdobie veľkej hospodárnosti a šetrenia.

Zdravie: Hviezda, Veľkňaz, Koleso osudu

Vynikajúce karty, čas na relax, dovolenky a všetko čo súvisí s vodou. Voda dodá potrebnú energiu. Vhodný mesiac na očistné kúry, vodoliečbu. Ak budeme čerpať energiu v júni, vydrží nám veľmi dlhé obdobie. Predsa by nám mohlo uškodiť zlé stravovanie sa. Vyhnime sa všetkému mastnému a potravinám, ktoré nám zaťažia žalúdok. Ten bude citlivejší. Zostava kariet našepkáva, že pôjde aj o zrodenie nového lieku pre onkologicky chorých alebo diabetikov.

Láska: Obesenec, Panovník, Panovníčka

Na lásku a vzťahy budú pôsobiť vonkajšie udalosti. Tento mesiac je vhodný na to, aby sa vo vzťahoch určili pravidlá. Pravda nie jednostranne a vzťah si určite nezlepšíme, ak budeme chcieť partnera zmeniť, pričom na sebe odmietneme pracovať. Je dobré povedať si vlastnú predstavu, ale určite si vypočuť a akceptovať aj toho druhého. Nesmieme presadzovať iba naše požiadavky, to by nebolo dobré. V láske sa bude upratovať, ale nezabudnite na pochopenie a empatiu.Kontakt: 0914 104 689pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 9983   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE