ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50207

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 77 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: wdamovib

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej na máj 2015
@ veštenie -> tarot     30.4. 15, 02:26

Všeobecné tendencie: Veľkňaz, Panovníčka, Obesenec

Bude to požehnaný mesiac, pokiaľ sa obrátime k prírode, k viere, k Bohu. Získame obrovský príval energie, veď príroda je tiež chrámom božím. Získame tiež radosť, zdravie a budeme duchovne rásť. Ľudia, ktorí budú sledovať len informácie, sedieť za počítačom alebo pred televíziou, dostanú pocit skľúčenosti a chudoby. Človek, ktorý kope v záhrade a má vo vrecku 5 euro, sa bude cítiť ako boháč, ten pred obrazovkou ako chudák. Moja rada: Neseďte pred televízorom, choďte von do prírody a hlavne hľadajte krásu.

Politická scéna: Božie súdy, Spravodlivosť, Pustovník

Vyfarbí sa všetko tak, ako v skutočnosti je. Jedna zo strán sa tak „zviditeľní“, že ľudia pochopia aká vlastne je. Rozhodne sa prehovoriť novinár. Jeho zistenia spôsobia škandál a strana sa rozpadne, alebo sa jej preferencie znížia na minimum. Súdiť sa budú aj politici navzájom. Upevní sa pozícia prezidenta. Diskusie v parlamente a vo vláde sa budú točiť okolo finančných káuz, zákonov týkajúcich sa obrany štátu, vojska, polície. V máji by malo skončiť politické bezprávie, podvody a k slovu by sa mala dostať spravodlivosť.

Financie, ekonomika: Blázon, Láska, Rovnováha

Čakajú nás vážne rozhodnutia, akoby sme stáli na križovatke a uvažovali o správnosti našej meny. Do popredia sa dostane nový druh podnikania. Máj nás nabáda, aby sme šetrili, obdobie bezhlavého brania pôžičiek končí a my sa budeme učiť vyššej finančnej gramotnosti.

Zdravie: Voz, Koleso osudu, Diabol

Pravdepodobne sa zjavia nejaké infekčné choroby. Karty nás nabádajú dbať najmä o žalúdok, trávenie a žlčník. Tí, ktorí sa dajú v máji na vegetariánsku stravu urobia najlepšie, čo pre zdravie môžu. Odporúčam živú stravu a vyhnúť sa mastným a ťažkým jedlám. Vidím tu aj kožné ochorenia, pozor na rozšírenie svrabu. Koleso osudu hovorí, že za svoje zdravie prevezmeme v máji zodpovednosť a určite si musíme dávať pozor na to, aby sme sa neprejedali. Ak si v máji nevhodnou životosprávou spôsobíme problémy, potrápia nás až do septembra.

Láska: Pustovník, Svet, Mág

Krásne duchovné karty, v tejto oblasti nás čaká pekný mesiac. Deti počaté v tomto mesiaci budú požehnané anjelmi, rovnako ako sobáše. Každý bude môcť videť anjela vo svojom partnerovi, ak len trochu bude chcieť. Prečo to hovorím? Pretože tak ako budeme hovoriť o svojich partneroch, takými sa stanú. Slovo bude mať v láske nesmierny význam, preto si dávajme pozor na to, čo na adresu našich milých povieme. Láska bude kvitnúť v každom veku. Stretnú sa dávne lásky, môžeme zistiť, že osoba žijúca v našej blízkosti, aj keď sme si to dovtedy neuvedomili, je tá/ten pravý, pravá pre nás. Pravda, veľa povrchných vzťahov, podobne ako mimomanželských, sa v máji rozpadne.


Kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 8929   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE