ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53423

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 57 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: hgtpmegtag

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Apríl z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     31.3. 15, 06:23

Všeobecné tendencie: Koleso osudu

Raz sme hore, raz dole, alebo potrebujeme vykročiť z bludného kruhu? Každý z nás by si mal vo svojom vnútri ozrejmiť, čo chce urobiť pre svoje šťastie. Zmeny, ktoré urobíme budú mať dobrý vplyv na celok. Mali by sme sa vrátiť k svojim predsavzatiam, je čas ich plniť. Sudičky budú priať našim osudom a to čo sa stane, bude pre nás dobré. Neriešme osud sveta, riešme seba. Možno ste po niečom túžili, keď ste mali desať rokov, vráťte sa do čias detstva a urobte si radosť. Viac ako inokedy si musíme uvedomiť, že sme zodpovední za svoje duchovno, ale aj za svoj žalúdok. Čakajú nás veľké zmeny, prijmime ich. Je to obdobie nových začiatkov, nových vecí a možno aj novej éry. Koleso osudu nám vyšlo preto, aby apelovalo na každého zvlášť, všeobecný recept nie je možný. Zmeny možno očakávať už 30. apríla a potom najbližšie na Svätojánsku noc. Kto chce či potrebuje zmeniť svoje okolie, práve teraz nastal čas, lebo zmenou seba sa mu to podarí. A nezabúdajme na našu zem. Keď len každý z nás zodvihne tri odpadky, hneď ju budeme mať čistejšiu a ona sa nám odvďačí silnejšiu ochrannou energiou. Je nad nami šťastie, kto sám na sebe popracuje, môže ho mať. Prajem všetkým správne rozhodnutia, dobrý smer na lodi plávajúcej životom.

Politická scéna: Lev, Slnko, Mesiac

Ak by niekto ťahal takéto karty vo vzťahu, tak mu poviem, že ho čaká osudová láska až za hrob. V tomto prípade budeme prekvapení zo spájania sa ľudí, od ktorých by sme to vôbec nečakali. Dve veľmi protiľahlé strany sa spoja na základe udalostí. Budeme svedkami veľkej čistky. Budú to udalosti so silným emočným nábojom, ktoré budú spájať ľudí bez ohľadu na ich vierovyznanie či iné presvedčenie. Bez roztržky to pravdaže nepôjde, ale potom nastane vyjasnenie. Objavia sa staré korupčné aféry a stará garnitúra majúca ich na svedomí akoby sa dala na útek. Politika sa najviac bude dotýkať otázky energie. V tomto mesiaci by sa mala doriešiť aj otázka dvojitého občianstva. Veľa sa bude hovoriť aj o médiách.

Ekonomika, peniaze: Pustovník, Láska, Smrť

Prvé čo mi napadlo, že kde nič nie je, ani smrť neberie. Jednoducho už nemáme z čoho dávať, ani únii sa v otázkach financií nedarí. Veľa zahraničných bánk sa bude chystať odísť. Podobne aj veľa zahraničných spoločností po deviatich rokoch odchádza, čo však zároveň znamená pre Slovensko nový začiatok a od nuly. Najlepšie by na tom mali byť poľnohospodári. V podstate stojíme na križovatke, či pôjdeme cestou sebestačnosti, alebo budeme závislí na zahraničí, preto prípadný predaj firiem bude veľmi dôležitý v zmysle komu a za akých podmienok a do akej miery na nich bude participovať štát. Musíme vystupovať ako dospelý štát. Výhodné sa tu javia zmluvy s českou krajinou. Veľa sa bude hovoriť aj o mene. Je tu nádej na zlepšenie, za tým však musia stáť dobré rozhodnutia „dospelých“ politikov.

Zdravie: Božie súdy, Obesenec, Voz

Môžeme hovoriť o prílive energií, ale budú k nám prichádzať aj správy o ťažkých epidémiách. Napriek dobrej kondícií však treba byť opatrný, hrozia tu úrazy nôh a šliach. S fyzickými aktivitami radím postupovať pomaly, nesnažiť sa ihneď dobehnúť to, čo sme v zime zanedbali. Aktivity si dávkovať do polovice mesiaca opatrne a potom už môžeme aj pridať. V žiadnom prípade nebuďte nečinný, môžu nastať problémy s nohami. Vynikajúce sú očistné čaje, podpora pečene a hlavne nezaťažovať žlčník. Pozor na nehody. V druhej polovici apríla možno očakávať zmeny v zdravotníctve.

Láska: Panovníčka, Veľkňaz, Blázon

Láska dostáva požehnanie, manželstvá uzatvorené v tomto mesiaci by mali fungovať veľmi dobre a dlho. Deti v apríli počaté budú talentované a narodené požehnané. Tento mesiac bude priať láske zo všetkých strán. Nečakane sa rozpadnú mimomanželské vzťahy, ktoré neboli založené na čestnosti. Všetko čo je s láskou spojené a vytvorené, bude pekné a vydrží dlho. Vzťahy založené na vypočítavosti budú spálené, v apríli sa ukáže, kto aký je.


Kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 10195   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE