ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:54016

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 71 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Ahgxalaupe

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej od 1. februára do 1. marca 2015
@ veštenie -> tarot     2.2. 15, 13:33

Všeobecné tendencie: Božie súdy, Obesenec. Veľkňaz

Naše vedomie sa bude meniť na základe informácií prichádzajúcich zvonku. Staré štruktúry, starý právny systém, niečo ako dogmy a plno ďalších vecí, ktoré platili, odrazu platiť nebudú v zmysle doterajších zásad. Postavenie kariet akoby naznačovalo otváranie iného energetického kanálu. Prehĺbenie citlivosti, prognostiky, prorocké sny. V mnohých prípadoch si zmeníme hierarchiu hodnôt - to, čo pre nás bolo podstatné, už nebude a naopak. Život navyše akoby ponúkal novú perspektívu. Ľudia budú musieť začať inak pozerať na náboženstvo a vieru, pravdepodobne aj z Vatikánu nám podajú nový pohľad na vec. Udalosť, ktorá sa vo februári vo svete udeje nám dá nový smer, asi tak, ako keď sa odhalia nové tajomstvá. Vo februári môžeme očakávať veľa vody, veľa emócií, akoby sme uvideli aj iný svet. Jednou z najsilnejších vecí, ktorá sa bude riešiť, je právo.

Politická scéna: Veľkňažka /v reverze/, Mesiac, Svet

Žiaľ klamstvo nad klamstvo a ilúzie. Táto kombinácia kariet je naozaj pre podvodníkov. Niekto bude tak veľmi klamať a zastierať pravdu, že dve strany chtiac-nechtiac pošle do priepasti. Zo všetkých nepokojov ale napokon vznikne nový svet. Verejná mienka sa veľmi zmení. V najbližších týždňoch sa môžeme stretnúť s manifestáciami, mladí vyjadria svoj názory, ktoré ale budú buď biele alebo čierne. Nebude chýbať nacionalizmus. Odhalia sa korupčné aféry, zažijeme emočnú nestabilitu, ale napokon sa ukáže cesta k pravde.

Ekonomika, peniaze: Miernosť, Slnko, Mág /v reverze/

Najlepšou cestou vo februári bude šetrnosť. Skúsme sa naučiť odkladať si pravidelne zo sumy, ktorú dostávame, jednu desatinu. Ak sme vyššie spomínali manifestácie, dôvod môže byť i ten, aby peniaze nešli napríklad do Grécka, či do iných krajín. Slováci začnú odmietať dávať peniaze inam, keď sami nemajú. Ak bude štát šporovlivý a bude sa starať o seba, bude úspech, ak sa nechá zmanipulovať, zavládne arogancia. Veľmi manipulatívne budú vonkajšie vplyvy. Za dobré by som označila v ekonomike spojenie s ČR a trpezlivé, nie unáhlené rokovania a rozhodnutia.

Zdravie: Spravodlivosť, Panovník, Voz /v reverze/

Zmeny počasia budú mať najsilnejší vplyv na zdravie, vidíme tu tarotovú kartu Obrátený voz, takže veľký pozor na cestovanie a opatrnosťou predchádzať haváriám. Zvažujeme každý krok. Prvá karta reprezentuje znamenie Býka a Leva, takže zvýšenú pozornosť budeme musieť venovať hrdlu, štítnej žľaze, srdcu a chrbtici. Pozor na ľadviny. Panovník nám radí veci predvídať, byť obozretný a udržiavať všetko v rovnováhe.

Láska: Hviezda, Lev, Cisárovná

Veľmi čistá láska, ale aj plná vášne. Silný mesiac, vzťahy získavajú novú energiu. Ľudia akoby sa začali radovať zo života. V tomto mesiaci je láska a vášeň najsilnejšia a dá ľuďom do života chuť. Vzťahy dostanú sexuálny tón, bezstarostnosť, hravosť a frivolnosť.

 

Kontakt: 0914 104 689

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 14327   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE