ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53361

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 68 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: rshzziktag

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej od 1. januára do 1. februára 2015
@ veštenie -> tarot     30.12. 14, 06:26

Všeobecné tendencie: Velekňažka, Diabol, Mág

Prvá karta predstavuje ochranu, ženský princíp, anjelskú energiu. Diabol nepredstavuje len zlo, ale aj nižšie túžby, vášne, materializmus. V tomto mesiaci bojuje dobro so zlom a to v každom z nás. Mág a Diabol predstavujú manipuláciu. Čiže pôjde o to, či sa necháme vtiahnuť do manipulácie či už politickej alebo trebárs reklamnej smerujúcej k spotrebe, konzumu. Budeme sa rozhodovať, či pôjdeme cestou rozjímania, istej pasivity alebo si vyberieme cestu prostredníctvom nižších energií a necháme sa vtiahnuť do negatívneho konania. Budú na nás dopadať informácie, ktorú sú zmanipulované, finančné tlaky. Kto vie nájsť dostatok vnútorného pokoja, dokáže situáciu zvládnuť. Do sporu sa dostávajú aj rozličné presvedčenia napríklad v otázkach viery, náboženstva. Budú na seba narážať ideály a materialistická realita. Rada – nenechať sa vyviesť z miery zlom, tlakom okolia. Ustupovať nemusíme, musíme ísť cestou nenásilia a dávať si pozor na predovšetkým na emočné tlaky. Častokrát pôjde aj o rozpor generačný. Karty radia zbaviť sa starého skostnateného, ponechať si len to potrebné a múdre. Musíme si nájsť každé ráno i večer čas na rozbor udalostí i na to čo nás čaká. Použiť aj modlitbu. Obráťme sa k umeniu. Budeme sa určite musieť zbaviť ilúzií, nejakých názorov, ale uvoľnime radšej miesto niečomu novému, svetlému.

Politická scéna: Panovník, Slnko, Luna

Do popredia sa dostávajú nové veci. Veľmi výrazne sa presadí prezident. Vidím tu stretnutie prezidenta s vysokopostavenými osobami. Niektoré budú verejné, iné tajné. Osobnosť nášho prezidenta veľmi pozitívne pôsobí na vplyvných ľudí. Slovensko tak získa veľmi vplyvných ochrancov. Zaujímavé je, že vzťahy budú dobré aj s Nemeckom aj s Ruskom. V politike sa bude preberať problematika energetických zdrojov. Ak pôjdeme cestou disciplíny, optimizmu, viac k pravici a umožníme rozvoj stredných a drobných podnikateľov, bude dobre. Budeme svedkami škandálu vysokopostavenej osoby. Zaznamenáme pád viacerých významných osobností. Veľmi tvrdo sa budú riešiť prehrešky minulosti. Na politickej scéne by mal začať pôsobiť princíp poriadku, ktorý vyvrcholí v apríli. Bude sa riešiť vojsko, polícia i tajné zložky. Aj výmena na mnohých vysokých postoch.

Ekonomika, peniaze: Veľkňaz, Smrť, Veža

Vo finančníctve sa to zatrasie poriadne. Aj vďaka doláru, jeho hodnota sa javí ako iluzórna. Vidím tu prepad starého finančníctva. Pre Slovensko to nebude až tak hrozné, ale dotkne sa ho to. Ten kto vlastní nemovitosti či drahé kovy, bude na tom dobre, horšie dopadnú tí, ktorí majú svoje imanie len vo finančnom kapitále. Hypotéky na nemovitosti sa javia ako dobrý ťah. Veľkňaza si môžeme predstaviť aj ako starého gazdu a ten, kto uvažuje podobným spôsobom, obstojí. Udalosti okolo finančníctva sa budú diať do mája, kedy vyvrcholia. Inak povedané Smrť a Veža predstavujú zemetrasenie a Veľkňaz vie ako sa ochrániť, ako sa má správať. Z doterajších poučiek či už únie alebo USA to, čo zostane, je zdravý sedliacky rozum. Pozitívnou správou je, že budeme svedkami nejakého vedeckého objavu, ktorý významne ovplyvní spoločnosť v otázkach hodnôt. V EU budú výrazné nezhody v otázkach poľnohospodárstva. Slovensko sa zariadi po svojom. Dobre dopadnú tí, ktorí sa začnú starať o dobytok, budú pôsobiť vo vinárstve a obilninárstve.

Zdravie: Láska, Obesenec, Sila

Sme už unavení, je čas na oddych. Akoby sme boli v bode nula. Ak telu nedoprajeme relax, nepodporíme hlavne dýchanie, v máji môžeme upadnúť do choroby. Treba sa postarať aj o kardiovaskulárny systém. Podľa všetkého nás čaká počasie ako na hojdačke. Šetríme energiu, pomáha joga a nie náročné prechádzky na čerstvom vzduchu.

Láska: Koleso osudu

Výklad sa nekoná. Je na každom z nás ako sa budeme vo vzťahoch správať. Vidím to ale aj tak, že sme mali veľmi silné tarotové karty a na riešenie lásky akoby neostal priestor a všetko ostávalo tak ako je. Budeme zamestnaní mnohými inými starosťami a budeme radi, ak sa budeme mať o koho oprieť. Ak nás vzťah oberá o energiu, treba ho zatvoriť, ak nám pomáha, ideme ďalej.


Kontakt: 0914 104 689

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 16036   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE