ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53822

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 81 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Ahomapanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej na november 2014
@ veštenie -> tarot     2.11. 14, 11:26

Všeobecné tendencie: Diabol, Sila, Voz

Ak chcete spoznať odpoveď na otázku, aké sú to energie, ktoré na nás budú vplývať tento mesiac, treba sa pozrieť do histórie spred šesťdesiat rokov, o čom boli vtedajšie časy. Obdobie, ktoré nás čaká, nepripomína hru o fazuľky. Budeme zmietaní vášňami, egoizmom, nervozitou, agresivitou a objaví sa často násilie. Prím bude mať materializmus, dávajte si pozor a nepodľahnite stále agresívnejším reklamám. Diabol so Silou /Levom/ znamenajú pudy, ktoré môžu zastrieť rozum. V každom z nás je dobro i zlo, dávajme si preto pozor, koho budeme živiť svojimi myšlienkami a kto bude teda aj rásť. Napriek tomu, že zvyknete byť láskavý, často vás to bude nútiť konať emocionálne nevyvážene, energia sa vo vás bude hromadiť a bude treba „pustiť“ ventil. Choďte do lesa a vykričte sa, buchnite tanierom, behajte, cvičte, ale nepúšťajte paru na svojich blízkych. Potláčať energiu tiež nie je dobré, lebo vybuchnete v najnevhodnejší čas a môžete aj ochorieť. Napíšte si na kúsok papiera čo vás zlostí, vynadajte osobe, ktorá vás naštvala, napíšte o negatívnych veciach a potom papier spáľte. Pomôže to. V týchto energiách sa budú cítiť dobre tí, ktorí sa radi najedia a zasexujú si, ale paradoxne aj veľmi silné osobnosti a ľuďia s manipulačnými schopnosťami. Vývoj v Rusku a na Ukrajine prejde veľkými zmenami. Radím veľa trpezlivosti a disciplíny.

Politická scéna: Panovníčka, Koleso osudu, Božie súdy

Dobro sa oddeľuje od zla. Pozitívne spojenie so Švajčiarskom ale aj s Ruskom, vidím tu snahu ľudu vláde pomáhať, akoby jej začal veriť a trocha pozitívnejšie vnímal budúcnosť. Jeden z politikov by mal podať demisiu kvôli porušeniu zákonov buď v súvislosti so školstvom alebo zdravotníctvom. Oba tieto rezorty bude mať vláda pod drobnohľadom. Budeme mať pocit, že politika sa otáča k lepšiemu. Dobré zmluvy s Poľskom a Rakúskom. Vidím tu referendum, ktoré by malo ukázať, či zostaneme na jestvujúcich pozíciach, alebo sa dáme cestou Slovanov.

Financie: Slnko, Pustovník, Blázon

Pri tejto zostave kariet sa mi ukázal jeden obrovský tunel - tí, čo majú veľa budú chcieť mať ešte viac, lebo sa chystajú na odchod /do 9 mesiacov/ a to v zmysle aj mŕtvy kôň môže ešte kopať. Čakajú nás ťažkosti, exekútori pôjdu na plný plyn, brať sa bude všade kde sa len troška dá. Šťastní tí, čo nebudú mať peniaze v banke.

Zdravie: Mesiac, Obesenec, Smrť

Prvá karta zo zostavy hovorí o tom, že brána je otvorená a nastal čas, kedy sa duše vo veľkom rozhodujú, či zostanú a pôjdu ďalej s podporou nových energií, alebo z tohto sveta odídu. Toto obdobie začína znamením Škorpióna a končí Vodnárom. Očista Zeme má aj takúto podobu, lebo k životu smrť patrí. Môže dôjsť i k prírodným pohromám. Rozhodnutie duší musíme však rešpektovať. Nedokážu sa už ďalej trápiť, tak si zvolia odchod a je to pre nich to najlepšie. Prichádzajú veľmi silné energie, či už slobody, neviazanosti inštitúciami, rýchle tempo a to mnohé staré duše nedokážu zvládnuť. Ak to dušička zvládne, zostane.

Láska: Svet, Panovník, Veľkňaz

Konečne nádherné karty pre lásku. Mnohí zaľúbení vstúpia do manželstva. Všetkých čaká pekné obdobie. Mnohí pochopia, že ak partnera ľúbia, musia ho brať takého aký je a že je tak trochu zázrak tráviť čas s milovanou osobou. Toto obdobie je krásne aj pre rodiny, ktoré si uvedomia, že ak rodina drží spolu, každý jej člen je silný. Aby to naozaj platilo, netreba zabúdať na osamelých alebo „odvrhnutých“ členov rodiny. Ak zvládnete prijať aj ich, zvládnete čeliť všetkým nástrahám sveta,


Kontakt: 0914 104 689

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 17494   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE