ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53989

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 73 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: mhuzjioWratt

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Týždenný horoskop od 2. do 8. marca 2015 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     2.3. 15, 12:29

Slnko sa nachádza v znamení Rýb a je v konjunkcii s Neptúnom v Rybách a v kvadráte so Saturnom v Strelcovi. Merkúr je vo Vodnárovi a je v opozícii s Jupiterom v znamení Leva a v sextile s Venušou, Marsom a Uránom v znamení Barana. Urán, Venuša a Mars sú v konjunkcii v znamení Barana a v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca. Mesiac dosahuje vo štvrtok spln. Konštelácia vytvára jednostranné názory na úkor objektivity. 

Pondelok: Mesiac o 0.34 hod. vstupuje do znamenia Leva a je v trigone s Venušou, Marsom a Uránom. Vládca znamenia Leva je Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle a vplýva na radosť zo života, hrdosť a podporuje organizačný talent.

Utorok: Mesiac je v trigone s Venušou, Marsom a Uránom, v konjunkcii s Jupiterom a v opozícii s Merkúrom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na krvný tlak a srdcovo-cievny systém. Pozor na náhlu fyzickú záťaž.

Streda: Mesiac vstupuje o 12.48 hod. do znamenia Panny a tam je vládca Merkúr, nachádzajúci sa v zemitom živle. Vplýva na rozum a vzdelanie, podporuje oblasť služieb a úspech sa dosahuje s materiálnymi záležitosťami.

Štvrtok: Mesiac dosahuje spln o 19.05 hod. a je v opozícii s Neptúnom a Slnkom, v kvadráte so Saturnom a v trigone s Plutom. Nezačíname nič nové robiť, city chcú diktovať rozumu čo nie je vhodné. Postíme sa 24 hodín. Pijeme vlažnú vodu.

Piatok: Mesiac je v opozícii so Slnkom a v trigone s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na hrubé a tenké črevo a žlčník s pankreasom. Dbáme na dôkladné vyprázdnenie čriev a vyhýbame sa mastným a ťažkým jedlám.

Sobota: Mesiac je o 1.52 hod. v znamení Váh a je v opozícii s Venušou, Marsom a Uránom a v sextile s Jupiterom a Saturnom. Vládca znamenia Váh je Venuša, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na nehmotnú krásu a umenie.

Nedeľa: Mesiac je v opozícii s Venušou, Marsom a Uránom, v trigone s Merkúrom, v kvadráte s Plutom a v sextile s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ľadviny, driek a krížovú oblasť chrbtice.

Kontakt: 055 / 62 517 10


 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 22122   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE