ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53359

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 57 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: vsuftdltag

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej od 15. júna do 15. júla 2014
@ veštenie -> tarot     16.6. 14, 02:21

Všeobecní tendencie: Hviezda, Koleso osudu, Spravodlivosť

Odohrajú sa osudové zmeny pre každého z nás, ale aj v rámci spoločnosti. Veľký vplyv na ne bude mať pôsobenie zvonku, v prípade štátu zahraničie. Predstavujú znovuzrodenie a sú pozitívne. Dá sa hovoriť o náraste energií, ale tiež o transformačnom procese. Mnohí sa ocitnú v situácii akoby dostali vyúčtovanie za posledných 10 až 20 rokov. Treba sa nad ním zamyslieť, či sme sa pohli vpred a aké je naše smerovanie. Toto obdobie je dobré na to, aby sme sa posunuli dopredu. Riešiť by sme mali svoj vlastný, a nie osudy druhých. Veľmi záleží na tom, ako sa naučíme prijímať všetky zmeny. Vari najdôležitejšia zo všetkého bude zodpovednosť, s akou budeme pristupovať k riešeniu situácií. Návrat ku koreňom nám pomôže.

Politická scéna: Božie súdy, Svet, Pustovník

Prvá karta hovorí o tom, že politici by mali prehodnotiť doteraz zaužívané postupy a rozlíšiť, čo je správne a čo je iba nič neriešiaca rutina. V každom prípade je potrebný aj spätný pohľad. Napriek tomu, že tu zavládne chaos, pocítime obrat k lepšiemu. Jeden z ministrov pravdepodobne podá demisiu a druhý celkom odíde z politiky. Veľmi pomôžu rokovania s Nemeckom a Švajčiarskom.

Ekonomika: Smrť, Rovnováha, Panovník

V ekonomike to bude náročné, ale karty Smrť sa netreba obávať. Ide o zásadnú a ťažkú zmenu, ktorá však zabezpečí náš ďalší vývoj. Bude mať na nás vplyv vzdialená krajina. Otriasať sa bude euro a poriadne sa rozkolíšu debaty o národných menách. Od nás a hlavne od našich ekonómov sa očakáva pripravenosť ísť aj inou cestou. V každom prípade možno očakávať nečakané zmeny.

Zdravie: Slnko, Blázon, Lev

Mnohým ľuďom sa v tomto období naplní osud a odídu. Možné sú závažné kožné ochorenia kvôli agresívnemu slnku. Chorí si musia dávať pozor na výdaj energie a čo možno najviac sa zdržiavať v prírode, kde si ju môžu načerpať. Je možný vzrast duševných ochorení. Pokora v duši pomôže vyhnúť sa mnohým nemociam.

Láska: Obesenec, Veľkňaz, Mág

Prichádza zlomové obdobie. Všetko staré, nefunkčné prestane fungovať a vzťahy sa rozpadnú. Je to dobrý čas na prípadný rozchod, udeje sa bez škandálov. Naopak, tí ktorí spoja svoj život teraz, majú šancu zostať vo vzťahu na „doživotie“.


Kontakt: 0914 104 689
 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 15856   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE